Yükleniyor...

Ethereum Konferansına Katılan 1 Kişide Koronavirüs Tespit Edildi

Merkeziyetsiz oturum açma sağlayıcısı TorusLabs ortağı Zhen Yu Yong, 11 Mart’ta kendisine koronavirüs teşhisi konulduğunu açıkladı.

ethereum koronavirüs

Merkeziyetsiz oturum açma sağlayıcısı TorusLabs ortağı Zhen Yu Yong, 11 Mart’ta kendisine koronavirüs teşhisi konulduğunu açıkladı. Zen, 28 Şubat-1 Mart arasında düzenlenen ETHLondon etkinliği sırasında kendisiyle temas halinde olabilecek insanları ve 3 Mart-5 Mart arasında Paris’te düzenlenen Ethereum Topluluk Konferansı’na katılanları uyardı. Yong, bu kişilere test yaptırmaları gerektiğini ya da ekstra önlemler almaları gerektiğini ifade etti.

ECC Yasaktan Muaftı

Koronavirüs tehdidi, son haftalarda birkaç büyük kripto para birimi konferansını etkiledi; Paris Blockchain Haftası 2020, Fransa’nın Şubat ayının sonundan itibaren büyük iç mekan toplantılarına bir yasak getirmesinin ardından ertelenmişti. Ancak, ECC, 5 binden az katılımcıya sahip olduğu için yasaktan muaf tutuldu. Koronavirüs aynı zamanda Londra Blockchain Haftasını’da etkilemişti. Etkinlikte çok sayıda boş vardı ve sahnede gerçekleştirilmesi planlanan sunumlar aceleyle canlı akış web seminerleri olarak düzenlenmişti.

Hastalığın yayılması şeklindeki korkular dün Londra’daki CryptoCompare’in Dijital Varlık Zirvesi katılımını da önemli ölçüde etkiledi. Hong Kong Blockchain Haftası 2020 ertelendikten sonra 28 Eylül ile 30 Eylül arasında yapılacağını açıkladı. İtalya’nın yaklaşan EDCON’u 22 Şubat’ta iptal edildi ve Güney Kore’nin Nitron Zirvesi de ertelendi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner