Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı 10 Bin Doların Üzerine Çıkabilir

Bazı analistler, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl yine 10 bin doların üzerine çıkma olasılığını göz ardı etmiyor, ancak boğaların bu konuda sabırlı olması gerekiyor.

Bitcoin BTC Fiyatı 10 Bin Doların Üzerine Çıkabilir scaled

Bazı analistler, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl yine 10 bin doların üzerine çıkma olasılığını göz ardı etmiyor, ancak boğaların bu konuda sabırlı olması gerekiyor.

Bitcoin’in (BTC) 8 bin dolar seviyesini geri kazanmak için büyük zaman harcadığı göz önüne alındığında, birçok tüccar daha fazla olumsuz baskı bekliyor. Bununla birlikte, Benjamin Blunts, mevcut seviyenin, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki rallisine başlamadan önce Bitcoin için yerel bir taban görevi görebileceğini düşünüyor.

BTC Ralliye Başlayacak mı?

Blunts, lider kripto para biriminin yan fiyat hareketleriyle birlikte yeni bir birikim aşamasına girdiğini düşünüyor. Analist, bir iki ay sonra BTC’nin mayıs ayında gerçekleşecek ve bu yılın en çok beklenen olayı halving ile bir kopuş gerçekleşmesini bekliyor. Geçen yıl, Bitcoin mayıs ayında yüzde 60’tan fazla yükseldi ve haziran ayında bu kazançları artırdı ve 2019’un en yüksek seviyesi 13 bin 888 dolara ulaştı. Ardından, ralli bir duraklama düğmesine bastı ve kripto kralı, bir dizi düşüşten sonra dördüncü çeyrekte ağrılı bir düzeltme yaşadı.

Blunts’un analizi, diğer bazı yükseliş fiyatı tahminleriyle aynı doğrultuda. Özellikle, stok-akış modeli yaratıcısı PlanB, BTC’nin arz düşüşünün ardından 10 bin doların üzerinde kalacağını öngördü.

Bununla birlikte, halving ekipmanlarını artırmaya devam eden madenciler için bu varsayımlar büyük bir kumar. Eğer işler ters giderse büyük bir ayı piyasasına yol açabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner