Yükleniyor...

Ethereum Köprüsü Hop Protocol, Erken Dönem Kullanıcıları İçin Airdrop Duyurdu

Ethereum köprüsü Hop Protocol, erken dönem kullanıcıları için bir airdrop yapacak.

ethereum koprusu hop protocol erken donem kullanicilari icin airdrop duyurdu

Ethereum köprüsü Hop Protocol, erken dönem kullanıcıları için bir airdrop yapacak. 

Hop Protocol Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada HOP adlı yönetişim tokenını ve erken dönem kullanıcılar için bir airdrop yapacağını duyurdu. HOP token, protokolün kendisini Hop DAO adlı bir DAO olarak organize etmesini sağlayacak. 

Hop, toplam 1 milyar HOP arzının 80 milyon tokena karşılık gelen %8’ini, köprü kullanıcıları ve likidite havuzlarına fon ekleyenler için ayırdı. Köprü kullanıcıları içerisinden ise, airdrop avcılarının önünü kesmek için zincirler arasında 1000 dolardan fazla gönderen ve en az iki işlem yapan adresler belirlendi. Ekip, duyuruyu yaptığı Perşembe gününden önce bu kriteri karşılayan 43.000 Ethereum adresi belirledi. 

Ayrıca arzın %60.5’i Hop DAO’nun hazinesine; %22.5’i ise kurucu geliştirme ekibine ayrıldı. Hop ekibi %9’un ise gelecekteki ekip üyelerini ve yatırımcıları işe almak için kullanılacağını söyledi.

Hop, Ethereum’u EVM uyumlu diğer blokzincirleriyle bağlayan popüler bir zincirler arası köprüdür. Bu hamlesiyle protokol Optimism, CowSwap ve Connext gibi erken dönem kullanıcılarına airdrop gerçekleştiren diğer projelere katıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner