Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin: "Yield Farming Bu Haliyle Sürdürülebilir Değil"

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin: “Yield Farming Bu Haliyle Sürdürülebilir Değil”

ABONE OL:google-news

Bugün bilindiği üzere en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum‘un doğum günü. 5 yıl önce bugün hayatımıza giren kripto para birimi, birçok kullanım alanı ve akıllı sözleşmeleriyle endüstride önemli bir yere sahip oldu. Kurucusu Kanadalı-Rus Vitalik Buterin de, bu günde sektöre dair önemli açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Laura Shin ile yaptığı YouTube yayınında önemli noktalara değinen Ethereum kurucusu, son zamanlardaki DeFi furyasından bahsederek; mevcut haliyle DeFi yield farming‘in sürdürülemez olduğunu belirtti.

“İnsanları DeFi’a itiyorlar, şu anda buraya girmek için geçici nedenler var ancak daha çok insan DeFi’a girdikçe; bu nedenler de artık geçerli olmayacak.”

Buterin ayrıca faiz oranlarının yüksek olmasının, oranları sıfıra indirebileceği gibi ciddi risklerin mevcut olduğunu belirtti.

Genç girişimci ayrıca akıllı sözleşmelerin güvenliğinden de bahsederek Ethereum’un geleceği hakkında bilgi verdi. Yazıya konu olan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar