Yükleniyor...

Ethereum NFT’leri Bitcoin Ağına Taşınabilecek

Bitcoin NFT pazar yeri Ordinals Market, kullanıcıların ERC-721 NFT'lerini Ordinals'a taşımasını sağlayan BRC-721E standardını duyurdu.

Bitcoin ordinals

Bitcoin NFT pazar yeri Ordinals Market, kullanıcıların ERC-721 NFT‘lerini Ordinals’a taşımasını sağlayan BRC-721E standardını duyurdu.

Kripto sektörünün gelişim göstermesi ve NFT piyasasının farklı alanlara yayılması, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bitcoin Ordinals, NFT’leri tekrar canlandırması nedeniyle popülerliğini artırıyor.

Bitcoin ağında NFT oluşturmanın yarattığı furyayı kullanan Ordinals Market, farklı NFT’leri Ordinals’a köprülemeyi sağlayacak. Ordinals Market, ERC-721 NFT’lerin köprü yöntemiyle BRC-721E‘ye dönüştürülmesini sağlayacak standardı duyurdu.

Bitcoin NFT’lerine Köprü Yöntemi Geliyor

Ordinals Market, oluşturduğu BRC-721E standardı ile Ethereum NFT‘lerini Bitcoin ağına taşımanın yolunu buldu. Bu sayede yazdırılan NFT‘ler, pazar yerlerinde otomatik olarak görünebilecek.

ordinals

ERC-721 NFT‘leri Ethereum ağını kullanan dijital varlıklar olarak biliniyor. Bu ürünler, Ordinals Market’in oluşturduğu standart sayesinde Bitcoin ağına aktarılabilecek.

Platformdan gelen açıklamada, köprü aracılığıyla gerçekleştirilen taşıma esnasında, ERC-721 NFT‘si yakılacak ve yakma işlemi zincir üzerinde yazıt isteği olarak görünecek. BRC-721E, ortaya çıkan yazı isteklerini doğrudan kodlayacak, böylelikle NFT‘ler Bitcoin ağından kullanıcıya teslim edilecek. Ayrıca bu ürünler, otomatik olarak Ordinals Market‘te listelenecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner