Yükleniyor...

Ethereum Ölçeklendirme Girişimi Optimism, 150 Milyon Dolar Yatırımla 1.65 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Ethereum ölçeklendirme girişimi Optimism, Paradigm ve Andreessen Horowitz liderliğinde 150 milyon dolar yatırım alarak 1.

Iron Bank, Yearn Finance'in Optimism'ine Katıldı

Ethereum ölçeklendirme girişimi Optimism, Paradigm ve Andreessen Horowitz liderliğinde 150 milyon dolar yatırım alarak 1.65 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Optimism, Paradigm ve Andreessen Horowitz gibi yüksek profilli yatırımcıların yer aldığı bir turda 150 milyon dolar yatırım aldı. Yatırım ile birlikte girişim 1.65 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Geçtiğimiz Şubat ayında da yine Andreessen Horowitz liderliğindeki turda 25 milyon dolar yatırım almıştı.

Optimistic rollupların geliştirilmesine odaklanan Optimism’de kilitlenen ETH ve ERC-20 tokenlarının değeri, 480 milyon doları aştı. The Block Research verilerine göre Ethereum tabanlı optimistic rolluplarda toplam kilitlenen değer 5 milyar doları geçmiş durumda. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner