Yükleniyor...
Sponsored

Ethereum Yükselecek Mi? 14 Ekim 2022

Ethereum ayı piyasasında bulunmamızın aksine yükseliş gösteriyor bununla beraber ağdaki aktifliğin artışı daha güçlü bir yükselişi başlatabilir mi?

Ethereum Arzi Gas Ucretleriyle Orantili Olarak Azaliyor

Ethereum ayı piyasasında bulunmamızın aksine yükseliş gösteriyor bununla beraber ağdaki aktifliğin artışı daha güçlü bir yükselişi başlatabilir mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum’daki düşüşlerin ardından ağdaki yükseliş umut verici duruyor. Bu analizimizde sizler için bunun ne anlama geldiğini derledik. Ethereum yükselecek mi sorusunun cevabını birlikte bulalım.

Ethereum Ağındaki Adres Sayısı Artıyor

Glassnode’un en son verilerinden bazıları, ETH ile ilgili farklı bakış açılarını gözler önüne seriyor. Bu sayılardan biri, en az bir ETH tutan ETH adreslerinin sayısı 1,59 milyon adresle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu veriler, yatırımcıların daha düşük fiyatlarla ETH tuttuğunu doğruluyor. Bu, Ethereum tutan cüzdan adreslerinin panik satışı yapmadığını ve HODL’da olduğunu gösteriyor.

Bu Veriler Işığında Ethereum Yükselebilir Mi?

ETH ayıları, son 24 saat içinde, yazının yazıldığı sırada fiyatı Eylül ayının destek hattının altına çekmeyi başardı. Böylece Ethereum büyük bir geri çekilmeden önce 1190 dolara kadar düştü.

ETHUSDT 2022 10 13 19 23 55

Veriler ve analiz, 1250 dolar seviyesinin yakınında kısa vadeli desteğin altına geçtikten sonra gelen güçlü alım baskısı olduğunu doğruluyor.

ETH, basın zamanında aynı kısa vadeli destek seviyesinin üzerine çıkmıştı. Bu, kripto para biriminin aynı seviyenin altına düştükten sonra topladığı güçlü talebi yansıtıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x