Yükleniyor...

Ethereum’un (ETH) Çok Yakında 3.000 Doları Aşacağını Söyleyen Analist, Patlayacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, konsolidasyondan çıkmak ve boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemek üzere hazırlandığını söylediği gözden kaçan 3 altcoin sıralıyor.

ethereumun eth cok yakinda 3 000 dolari asacagini soyleyen analist patlayacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, konsolidasyondan çıkmak ve boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemek üzere hazırlandığını söylediği gözden kaçan 3 altcoin sıralıyor. 

Bir dizi tweet’te Cantering Clark, 47.500 takipçisine, yukarı yönlü bir yırtılmaya hazırlandığını söylediği merkeziyetsiz borsa (DEX) Serum’un yerel token’ı olan SRM’yi yakından izlediğini söylüyor.

“Görünüşe göre bugün içeride epey zaman geçireceğim.

SRM koşmak istiyor gibi görünüyor.”

ethereumun eth cok yakinda 3 000 dolari asacagini soyleyen analist patlayacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 1

Analistin dikkatini çeken bir diğer altcoin, Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş bir oracle protokolü olan Orakuru (ORK).

“Görünüşe göre ORK, hızlı para karşılığında ön satış yapanların çıkmasının ardından köşeyi dönüyor.

BSC’deki ilk denetlenmiş oracle…

Tutuyorum.”

Trader’ın bu tahmininin hemen ertesi günü ORK, %64 oranında bir yükseliş yaşadı ve CoinMarketCap verilerine göre 3.16 dolardan 5.20 dolara kadar yükseldi.

ethereumun eth cok yakinda 3 000 dolari asacagini soyleyen analist patlayacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 2 1

Cantering Clark ayrıca Cosmos’un (ATOM) da oldukça fazla yükseleceğini düşünüyor. Trader, altcoin’in uzun bir konsolidasyondan sonra değerini iki katına çıkaracağını gösteren bir grafik çiziyor: 

“Bu ben miyim yoksa ATOM böyle bir şey yapacak gibi mi görünüyor?

Haftalık ve Aylık VWAP (hacim ağırlıklı ortalama fiyat) destek olarak çalışıyor ve 1 Şubat’tan itibaren gerçekten dengeli bir yapıya sahip. 

Birinin bunda yukarı yönde bir dengesizlik yaratmasına hazır görünüyor.”

ethereumun eth cok yakinda 3 000 dolari asacagini soyleyen analist patlayacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 3

Genellikle tüm altcoin piyasası için bir sinyal görevi gören Ethereum, analistin izleme listesinde de yer alıyor. Ona göre, ETH’nin fiyat hareketiyle ilgili bir şey, 3.000 dolarlık temiz bir kırılma ve ardından 3.850 dolara kadar bir sıçrama anlamına geliyor:

“Bilmiyorum, şu anda ETH ile ilgili bir şeyler beni çok yakında ETH’yi 3.000 doların üzerinde göreceğimizi düşündürüyor.”

ethereumun eth cok yakinda 3 000 dolari asacagini soyleyen analist patlayacagini dusundugu 3 altcoin siraliyor 4

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner