Yükleniyor...

Evox Capital: kripto para projelerine yatırım için yenilikçi bir yaklaşım

Evox Capital, 2017 yılında, kripto alanında deneyimli genç girişimciler tarafından kurulmuş, Türkiye’de hizmet veren ilk Kripto Yatırım DAO’sudur.

Evox capital

Evox Capital, 2017 yılında, kripto alanında deneyimli genç girişimciler tarafından kurulmuş, Türkiye’de hizmet veren ilk Kripto Yatırım DAO’sudur. Şirket, kaliteli proje ve fikirleri kaliteli yatırımcılar ile bir araya getirmek amacıyla kurulmuştur.

Yatırımcıları doğru projelere yönlendirmek ve girişimcileri desteklemek için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Şirket, kurumsal şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreterek ve tohum aşamasında olan projelere özel satışlar gerçekleştirerek, bu yatırım ağıyla kaliteli projelere erken erişim imkânı elde edilmesini sağlamaktadır. Temel amaç, geliştiricilere projeleri için her noktada kaliteli fikirler sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda, geliştiricilerin projelerini değerlendirdiği ve onlara geri bildirim verdiği bir platform sunulmaktadır.

Evox Capital’in yatırımcı topluluğuna dahil olmak ve projelere seed/pre-seed aşamalarından yatırımlar yapmak için Kalao veya LooksRare NFT Pazar yerlerinden nft alabilirsiniz. Her NFT bir bilet görevi görür ve yatırım yapacağınız tutarı NFT adedi belirler. 1 NFT’niz varsa, bir projeye 50-100 dolar arası, 10 NFT’niz varsa 500-1000 dolar arası yatırım yapabilme fırsatına sahip olursunuz.

Evox Capital, yatırımcılarına kaliteli ve kendini kanıtlamış projelere doğru fiyattan erişim imkânı tanımaktadır. Şirket, bu amacı doğrultusunda, yatırımcılarına, projelerin ön alım hakkını veren NFT’ler satmaktadır. Bu NFT’ler, yatırımcılara, projelerin ön satışında, diğer yatırımcılara göre daha uygun bir fiyattan satın alma hakkı vermektedir.

Yatırım yapılan projeler,

  • Storm Warfare 
  • ScoutHub 
  • Hebys
  • Ziv4
  • Finceptor
  • DATS Project

Evox Capital 2 yıl içerisinde 1,000,000 dolarlık yatırım yaptı. Ocak itibariyle yatırım süreçlerine tekrar başlayacak olan Evox Capital’e projenizi sunmak ve proje başvuru formunu talep etmek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 

LooksRare: https://looksrare.org/collections/0x000000dE9D550595c9b6ecf346D99A9c963CE745

Kalao: https://marketplace.kalao.io/collection/0xdd4f6ab1a398e4aedc3cd9aed3fd389f697e15e3

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner