Yükleniyor...

Bir dönemin yıldızı yeniden sahnede: Polkadot’un (DOT) yükselişi!

Bir zamanların efsane projeleri arasında yer alan Polkadot (DOT) 2024'teki büyük güncellemesini duyurarak yükselişini tetikledi.

Fotoram.io 81

Bir zamanların efsane projeleri arasında yer alan Polkadot (DOT) 2024’teki büyük güncellemesini duyurarak yükselişini tetikledi.

Geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak ekosistemini ve yatırımcılarını harekete geçiren Polkadot, büyük bir heyecan yarattı. Diğer ekosistemli projelere oranla çok uzun zamandır arka planda kalan DOT bu duyuru sayesinde kayda değer bir ivme yakaladı. Aynı zamanda teknik analiz tarafında pozitif bir yapıya evrilen DOT bu pozitif durumları fiyatına yansıtarak kısa sürede bir artış yakaladı.

Temel ve teknik analiz desteğini arkasına alarak başarılı bir performans ortaya koyan DOT bu durumu sürdürebilecek mi? DOT için hangi fiyatların takibi önemli?

GANEg9XWEAAoJ3U

Düşen trendi kırarak sıçrama yaptı!

5,88 dolardan bu yana değer kaybederek fiyatlayan DOT sonunda beklenen hareketi yaptı. Düşen trendi kırarak patlama yapan popüler ekosistem coin’i 5,565 doları hacimli bir şekilde kırdığı zaman sırasıyla 5,88 – 6,102 – 6,311 ve 6,546 dolara doğru yola çıkabilir. Bu süreçte 2.0 güncellemelerine dair gelecek haberler de kritik bir öneme sahip olacaktır.

2024’te yapılacak olan güncellemelerin yeterli bir ilgi yakalayamaması, BTC’nin düşüşü veya DOT’un 5,441 doların altında kalması gibi durumlar, paritenin üzerindeki satış baskısını doğal olarak artıracaktır. Böyle bir senaryoda ilk olarak 5,258 dolara bir geri çekilme daha sonrasında ise 4,995 ve 4,822 dolara bir düşüş gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 12 01 11.17.55

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner