Yükleniyor...

Fenerbahçe’nin Eski Tercümanı Samet Güzel NFT Ajansı Kurdu

Sanat, finans, gıda, sosyal medya, moda, spor ve daha birçok alanda NFT’lerin ön plana çıkmaya başladığını ve bu alanda çalışmalar yapan sektörlerin her geçen gün artış gösterdiğini görüyoruz.

samet guzel

Sanat, finans, gıda, sosyal medya, moda, spor ve daha birçok alanda NFT’lerin ön plana çıkmaya başladığını ve bu alanda çalışmalar yapan sektörlerin her geçen gün artış gösterdiğini görüyoruz.

Özellikle sporcuların ve spor kulüplerinin NFT’lerle ilgilendiği ve NFT sektörüne yönelik çalışmalar yapmaya başladığı biliniyor. Son olarak Fenerbahçe’de oynayan milli kaleci Altay Bayındır, çizdiği resimleri NFT olarak satışa sunmuştu. Bu kez Fenerbahçe’den başka bir isim NFT’ye adım attı.

Fenerbahçe’nin Eski Tercümanından NFT Adımı

Yıllar boyunca Fenerbahçe’nin Portekizce tercümanlığını yapan Samet Güzel şimdilerde NFT ajansı kurdu.

Türk futbolunun tanınan ismi Samet Güzel, sporculara ve markalara hizmet vereceği yeni NFT ajansı The Socreate’i kurduğunu duyurdu.

Ünlü futbolcu Alexsandro de Souza’nın Fenerbahçe’den ayrılmasının ardından istifa eden Güzel, NFT sektörüne girerek bir NFT ajansı kurdu.

Yeni NFT ajans, NFT’lerin tasarım, mint süreci, satış planı, pazarlama planı, utility operasyonu ve proje yönetimi olmak üzere tüm NFT süreçlerine çözüm sunacak.

“The Socreate İle Türk Sporunun Efsanevi İsimleriyle Projeler Geliştireceğiz”

alex ve samet guzel

Sporculara ve markalara hizmet sunacak olan The Socreate’in kurucusu Samet Güzel, yeni NFT ajansı hakkında şöyle konuştu;

“Uzun zamandır koleksiyoner olarak yer aldığımız NFT dünyası ileri kapsamda yatırım planlarımız arasındaydı. NFT’ler spor ve sanat dünyası başta olmak üzere birçok sektör tarafından yatırım yapılan bir alan. Bu alanda yeni bir yatırıma odaklanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. NFT ajansımız The Socreate’i kurarken işin hem sporcu iletişimine hem NFT üretim sürecine hem de satış operasyonuna hâkim bir ekip oluşturduk. Sektörün önde gelen partnerleriyle bir araya geldik ve ajansın tüm planlarını sağladık. The Socreate ile birlikte Türk sporunun efsanevi isimleriyle projeler geliştireceğiz. Ajans olarak başta sporcular olmak üzere markalara da NFT alanında üretimden satışa kadar olacak şekilde çözümler sunacağız. Önümüzdeki ay ilk NFT projemizi hayata geçireceğiz. The Socreate’in başta spor dünyamız olmak üzere NFT alanında öncü bir şirket olmasını istiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner