Yükleniyor...

Fetch.ai (FET) durmak bilmiyor: Yok böyle bir artış!

Yapay Zeka (AI) temalı kripto paraların bilinen isimlerinden FetchAI (FET) son üç haftadaki artışıyla ilgi topladı.

yapay zeka 3

Yapay Zeka (AI) temalı kripto paraların bilinen isimlerinden FetchAI (FET) son üç haftadaki artışıyla ilgi topladı.

Bir süredir piyasayı domine eden Yapay Zeka (AI) coin’leri, Bitcoin’in (BTC) 60.000 doları aşmasıyla daha sert hareketlere başladı. AI trendinin güçlü bir şekilde ilerlemesiyle birlikte bu alanda faaliyet gösteren projelere her geçen gün talep artıyor. AI’ın potansiyelli altcoin’leri arasında gösterilen FET, son 24 saatteki yüzde 24,86’lık artışıyla “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde üçüncü sırayı kaptı. Ayrıca, son üç haftada yüzde 200’e yakın yükseliş kaydeden FET, kısa vadeli fiyat yapısıyla da dikkatleri çekti.

en çok yükselenler

Fetch.ai (FET) önümüzde boğa sezonun yıldızı olabilir!

2023’ün Son çeyreğinde başlayan ve günümüzde de etkisini şiddetli bir şekilde hissettiren AI furyası, ilgili coin’lerin yükselişleriyle gündeme geldi. Başta FET olmak üzere RNDR, GRT ve AGIX gibi AI temelli altcoin’lerin artışı, bu alana olan ilgiyi ve talebi artırdı. Yalnızca kripto endüstrisinde değil diğer sektörlerde de büyük bir yer edinen AI, içinde bulunduğumuz boğa sezonunda adından sık sık söz ettirecek gibi duruyor.

Güncel trendler arasında en istikrarlı ilerleyen AI, boğa sezonuna girmeden önce kendisini kanıtlamıştı. Neredeyse hiçbir şekilde arka plana düşmeyen AI alanı, BTC’nin 60.000 doları kırmasıyla beraber daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Bunlarak ek olarak, Türkiye kripto ekosisteminde kayda değer bir yeri olan AI, pek çok fenomen ve kripto yatırımcısı tarafından destekleniyor durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner