Yükleniyor...

Floki (FLOKI) ipleri eline aldı: Dikkat çeken yükseliş

Popüler memecoin Floki (FLOKI), sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile yatırımcılarını heyecanlandırdı ve yükselişe geçti.

floki grafik analiz

Popüler memecoin Floki (FLOKI), sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile yatırımcılarını heyecanlandırdı ve yükselişe geçti.

Memecoin denilince akla gelen projelerden birisi olan Floki, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile harekete geçti. Geçtiğimiz gün bir video yayımlayan Floki, play to earn (P2E) oyunu Valhala’yı ve 15 Şubat tarihini işaret etti. Gizemli tarihleri paylaşmayı seven Floki, sosyal metriklerde ön plana çıktı.

Kripto piyasasının yükseliş yönlü ilerleyişinin de etkisiyle FLOKI çıkışa geçti. FLOKI, son 24 saatte 20’ye yakın yükselişe imza attı.

Floki (FLOKI) harekete geçti: Gizemli tarih!

TokenFi projesinin de geliştiricisi olan popüler memecoin Floki (FLOKI), X platformu üzerinden yaptığı videolu paylaşımda 15 Şubat’ı işaret etti. Floki’nin gizemli tarihi, kısa sürede büyük etki yarattı.

Videoda Floki’nin piyasaya sürdüğü Valhala adlı oyunun Çin testnet’inin yayına alınacağının mesajı verildi. Ayrıca Floki, partnerlikler duyuracağının da sinyalini verdi. Tüm bunlar için 15 Şubat’ı işaret eden Floki, 100 binden fazla kullanıcının ilgisini çekti.

FLOKI, kripto piyasasının yükseliş yönlü ilerlemesinin de etkisiyle ön plana çıktı. Günün en çok yükselen memecoin’lerinden birisi olan FLOKI, kritik bir direnç noktasını test etti.

Floki grafik analiz inceleme

FLOKI, 0,00003265 dolar seviyesinde yer alan direnç noktasını aşsa da üzerinde kalıcı olamadı ve geri çekilme yaşadı. FLOKI, 0,00003265 aşamadığı için 0,0000315 dolara kadar düşüş yaşadı. Bu bölgede işlem gören FLOKI, geri çekilmesini sürdürmesi halinde önemli bir destek noktası olan 0,000030 dolara temas edebilir. Bu bölgenin de kaybedilmesi halinde, FLOKI için 0,00002930 dolar ve 0,00002835 dolar ön plana çıkacaktır.

FLOKI’nin yükselişi devam ederse ve 15 Şubat’ın hype’ı sürerse, fiyat tekrar 0,00003265 doları test edebilir. Bu direnç noktasının kırılması ve üzerinde kalıcılığın sağlanması ise fiyatı 0,0000365 dolara taşıyabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner