Floki Inu, FLOKI Sahiplerini Dolandırıcılara Karşı Dikkat Etmeleri konusunda Uyardı • Coinkolik
Yükleniyor...

Floki Inu, FLOKI Sahiplerini Dolandırıcılara Karşı Dikkat Etmeleri konusunda Uyardı

Floki Inu'nun DAO'ya geçişi, dün TSİ 11:

floki dao

Floki Inu’nun DAO’ya geçişi, dün TSİ 11:00’da birkaç borsanın desteğiyle başladı.

Floki Inu, 18 Ocak 2021’de FlokiDAO güncellemesini duyurdu. Yükseltmenin 1. Aşaması dün başladı. Floki Inu’yu DAO’ya dönüştürme kararı, birkaç önemli husustan kaynaklanıyor. İlk olarak, merkezi borsalar liselenme konusunda Floki Inu’nun merkezileştirilmiş doğasını olumsuz bir faktör olarak gösterdi. İkincisi, DAO’ya geçiş, token’ın konumunu daha da güçlendirecektir. Üçüncüsü, daha geniş benimseme anlamına geliyor ve son olarak istatistikler kriptonun geleceğinin DAO’da olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın zamanda FLOKI’yi listeleyen çoğu merkezi borsa (daha önce yalnızca PancakeSwap ve Uniswap’ta listeleniyordu), DAO güncellemesini destekledi. Floki Inu sahiplerinin yükseltme sırasında ve sonrasında herhangi bir işlem yapması gerekmedi.

Floki, Ethereum ve Binance Smart Chain’de FLOKI trade’inin devre dışı bırakıldığını duyurdu. Ayrıca, bu noktada tokenı elinde tutanların bir snapshot’ını aldılar. FLOKI sahipleri ile tüm merkezi borsalar, yükseltme bitene kadar para yatırma ve çekme işlemlerini devre dışı bıraktı.

Yükseltilen tüm akıllı sözleşme adresleri, yükseltme tamamlanmadan önce herkese açık hale getirilecek ifadeleri kullanıldı. Bu, dolandırıcıların; yükseltmenin getirdiği değişiklikleri sabırsızlıkla bekleyenleri kandırmasını önleme amacıyla gerçekleştirilen bir şey.

Floki, insanları güncellenmiş sözleşmelere sahip olduklarını iddia edenlerden gelen mesajları değerlendirmemeleri konusunda uyardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x