Yükleniyor...

Flow, 725 Milyon Dolarlık Bir Ekosistem Fonu Başlattı

NBA Top Shot'un ev sahibi blok zinciri Flow, ana şirketinin yatırım kolu Dapper Ventures, a16z, Coatue ve Digital Currency Group dahil olmak üzere kripto odaklı VC'ler tarafından desteklenen 725 milyon dolarlık yeni bir Ekosistem Fonu başlattığını duyurdu.

fon

NBA Top Shot’un ev sahibi blok zinciri Flow, ana şirketinin yatırım kolu Dapper Ventures, a16z, Coatue ve Digital Currency Group dahil olmak üzere kripto odaklı VC’ler tarafından desteklenen 725 milyon dolarlık yeni bir Ekosistem Fonu başlattığını duyurdu.

Ekosistemindeki gelişmeleri artırmaya adanmış olan fon, blok zincirinde uygulamalar oluşturan uygun geliştiricilere yatırımlar, ayni destek ve FLOW token hibeleri sunacak.

Blok Zinciri Devinden 725 Milyon Dolarlık Fon

Flow Blockchain

İyi NFT projeleriyle tanınan lider bir ağ olan Flow, fon ile inovasyonu teşvik etmeyi ve platformunda yeni projeler geliştirmeyi amaçlıyor.

Flow açıklaması, Ekosistem Fonu’nun “oyun, altyapı, merkeziyetsiz finans, içerik ve yaratıcıları” desteklemek için kullanılacağını belirtti. Fon özellikle dünya çapındaki geliştiricilere web3 fırsatları getirmeyi amaçlıyor.

Flow, geliştiricilerine Berlin ve diğer Asya şehirlerinde ofis alanları sunacak. Fon esas olarak şu dört alana gidecek: ürün geliştirme, ürün ölçeklendirme, ekip genişletme, kullanıcı edinme ve genel işletme giderleri.

Dapper Labs CEO’su Roham Gharegozlou, fonun, ekosistemin “7500’den fazla güçlü ve hızlı büyüyen geliştirici topluluğu” için gerçek bir oyun değiştirici olacağını ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner