Yükleniyor...

Formula 1, NFT ve Kripto Para Marka Başvurusu Yaptı

Dünyanın en büyük yarış organizasyonu Formula 1, NFT ve kripto para ile ilgili iki ayrı ticari marka başvurusunda bulundu.

Formula 1 NFT ve Kripto Para Marka Basvurusu Yapti

Dünyanın en büyük yarış organizasyonu Formula 1, NFT ve kripto para ile ilgili iki ayrı ticari marka başvurusunda bulundu.

Formula 1 yarış dünyasında, hali hazırda birçok kripto firmasının organizasyonla ya da takımlarla işbirliği bulunuyor. İngiliz yarış takımı McLaren, son şampiyon RedBull ve İtalyan Alfa Romeo gibi takımların üzerinde kripto firmalarına denk gelmemiz mümkün. Organizasyonlarda ise pist tabelalarında yine yer alıyorlar. Şimdi de Formula 1 kendine has bir marka oluşturmak için adım atıyor.

Formula 1’den NFT ve Kripto Para Marka Başvurusu

Formula 1, Kasım 2023’te düzenlenecek olan Las Vegas Grand Prix etkinliği için NFT ve kripto ile ilgili iki ticari marka başvurusunda bulundu.

Neredeyse tüm marka başvurularını açıklayan ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in yaptığı Twitter paylaşımında, Formula 1’in NFT ve kripto odaklı marka başvurusu yaptığı belirtiliyor.

Başvurulara göre Formula 1, sanal ürünler, spor malzemeleri, sanal giysiler, kulaklıklar, boyunluklar, hediyelik eşyalar, anahtarlıklar, dijital sanatlar, mücevherler, heykeller ve birçok ürün sunmayı planlıyor. Ayrıca, kripto para hizmetleriyle de döviz ticareti ve karbon denkleştirmeleri sunmayı amaçlıyor.

Marka başvurusundan önce, Mayıs ayında Formula 1, pit ve padok kompleksini inşa etmek için “Sin City”nin merkezinde 39 dönümlük bir alan satın aldı.

Geçen yıl da özel bir etkinlikle ön plana çıkarılan cadde yarışı, Las Vegas’ın tam merkezinde gerçekleşecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner