Yükleniyor...

FTX CEO’su, Elon Musk ile Twitter Hakkında Konuşmak İstiyor

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Elon Musk ile Twitter hakkında konuşmak istiyor.

ftx ceosu elon musk ile twitter teklifi hakkinda konusmak istiyor

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Elon Musk ile Twitter hakkında konuşmak istiyor. 

Kripto topluluğununun önde gelen isimlerinden biri olan FTX CEO’su Bankman-Fried, Musk ile Twitter hakkında konuşmaktan heyecan duyacağını söyledi. Bankman-Fried ile Musk, sosyal medyanın sorunları hakkında benzer düşüncelere sahip iki isim. 

Bilindiği gibi Musk ifade özgürlüğü, açık kaynaklılık ve dolandırıcılık botları gibi sorunlar nedeniyle Twitter’ı satın almak istemişti. Bankman-Fried da benzer şekilde sansürün önemli bir sorun olduğunu ve platformların aynı kaynaktan yararlanabileceği bir sistem oluşturarak sosyal medyada kullanıcıları rahatsız eden birçok sorunun çözülebileceğini düşünüyor. SBF konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Farklı platformlar arasında birlikte çalışabilirliğin olmadığı gerçekten dağınık bir sistem (…) Facebook’ta tweet görme yeteneği yok. Facebook’ta birine mesaj atarsanız, WhatsApp’tan okuyamazsınız ve bu aynı şirket.”

SBF bu konuda Elon Musk ile konuşup konuşulmadığı sorulduğunda ise şunları söyledi:

“Bu konuda Elon ile doğrudan konuşmadım, ama heyecan duyarım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner