Yükleniyor...

Galaxy Arena Metaverse (ESNC) Coin Nedir?

Galaxy Arena, merkezi olmayan, kullanıcıların oynaması, hareket etmesi, eğlenmesi öğrenmesi ve katılması için etkileşimli bir metaverse'tür ve 100'den fazla ortaklıkla giderek büyümektedir.

galaxy soho 1989816 960 720

Galaxy Arena, merkezi olmayan, kullanıcıların oynaması, hareket etmesi, eğlenmesi öğrenmesi ve katılması için etkileşimli bir metaverse’tür ve 100’den fazla ortaklıkla giderek büyümektedir. Diğer bir deyişle Galaxy Arena, tek VR Kazanç oyun toplayıcı metaverse HUB’dir.

Galaxy Arena Nedir?

Galaxy Arena, insanların gerçek dünyada karşılaştığı birçok sorunu çözmek için yaratılmıştır. Formda kalmak isteyen birçok kişi, egzersiz yapmak için spor salonlarını kullanmakta ve bununla birlikte birçok problemle de karşı karşıya kalmaktadır. Bunlara, egzersiz ekipmanlarının sırayla kullanılması, çalışma saatleri ve hijyen koşullarının uygun olmaması gibi sorunlar örnek verilebilir.

Galaxy Arena, programlarına metaverse öğeleri ekleyerek kullanıcılara kazanmak için hareket ederken daha sürükleyici bir Sanal Gerçeklik (VR) deneyimi sunuyor. Kullanıcılar çeşitli etkinlikler ile ödüller kazanırken diğerlerine benzemeyen sürükleyici bir deneyim sağlamak için Sanal Gerçeklik (VR) ve son teknoloji grafiklerden yararlanır.

ESNC Coin Nedir?

ESNC token Galaxy Arena Metaverse evreninin yerel kripto para birimidir. Galaxy Arena, sanal ve gerçeklik arasında köprü kurarak canlı etkinlikler, eğlenceler, VR deneyimleri ve işletmeler dünyasının geçişine sorunsuz bir şekilde yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra basit bir Web 2.0’dan 3.0’a geçişte çözüm sunarak son teknolojiye sahip lider bir metaverse HUB olma amacı taşımaktadır. Sistem kullanıcılar için oluşturulmuş 3 ana bölümden oluşmaktadır: Galaxy Gym, Entertainment Venue, Galaxy Tower.

galaxy gym

Galaxy Gym

Galaxy Arena ile, spor yapmak isteyenler artık kendi evlerinin rahatlığında istenilen zamanda egzersiz yapabilmektedir. Gerçek dünyadaki pahalı üyeliklerin aksine Galaxy Gym’de egzersiz yaparak para kazanılabilir.

Galaxy Gym’de spor salonu üyeliği için daha düşük miktarda bir ücret ödenir ve birçok avantaja sahip olunmaktadır. Boks, koşu, ağırlık çalışması ve dans gibi aktiviteler mevcuttur. Egzersiz yaparken ilerlemeler incelenir ve ulaşılan her seviye için ESNC (Essence) tokenleri ile ödüllendirilir. ESNC, Galaxy Arena’nın ana platform tokenidir. Kazanmak için her türlü aktiviteye katılarak ESNC kazanabilir veya Bybit üzerinden satın alınabilir. Kişi, kendi egzersizlerine ek olarak, hedeflerine ulaşabilmek için yardımcı olacak özel bir eğitmenle çalışabilir veya germe, yoga gibi grup seanslarına katılabilir.

galaxy arena

Entertainment Venue

Galaxy Arena Eğlence Mekanı, kullanıcıları eğlendirmek için, ilgi çekici yerler, işlevler ve deneyimlerle dolu yedi kattan oluşan dijital bir alana sahiptir.

Ana Kat, kullanıcıların gerçek dünya konserleri, stand-up komedileri, sergiler, söyleşiler, moda ve daha fazlasının izleme başına ödemeli yayınlarını izleyebileceği yerden oluşmaktadır. Performansların yüksek kaliteli, engellenmemiş bir görünüm ile yansıtılması ve hareket yakalama teknolojisinin kullanılması, evden izlerken bile gerçeğe benzer bir deneyim sunmaktadır.

Alt İkinci Kat, şirketlerin ve üst düzey katılımcıların özel kabinler kiralayabilecekleri ve lüks bir ortamda performansları izleyebilecekleri yerdir. Özel stantlar, şirketlerin kendi marka reklamlarını yapmalarını sağlar. Kabinler sınırlı sayıda ve mevsimsel olarak bulunur. Ayırtmak isteyenler için mümkün olduğunca erken ayırtılmalıdır.

Üçüncü Kat, Galaxy Arena’nın en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir. Kullanıcıların alışveriş yapabilecekleri salonlar, mağazalar ve butikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar bu katta bir arsa satın alabilir ve online mağaza açabilmektedir.

galaxy tower

Galaxy Tower

Galaxy Tower, 20.000 NFT birimine sahip, lüks suitler, salonlar, ofis alanları ve dijital gayrimenkul için geliştirilmiştir. En üst kat Sky Lounge sosyal gece kulübü ve Celestial Casino’ya ayrılmıştır. Her mekan, türünün tek örneği olacak şekilde tasarlanmış ve mekanın faydasına uygun özel dekore edilmiştir.

Galaxy Tower’a girildikten sonra kullanıcıların Galaxy Arena’da gezinebilmeleri için zemin katta bir ışınlanma küresi bulunmaktadır. Birinci katta bulunan kozmik hayvanat bahçesinde vahşi hayvanlardan oluşan bir koleksiyon yer almaktadır. Üçüncü katta, kullanıcıların kozmik su türlerine ulaşabileceği büyüleyici bir akvaryum yer almaktadır. Dış Cephe, tüm Galaxy Arena Metaverse’inde en yüksek yaya trafiğine sahiptir. Bu alanda reklam panoları ve afişler bulunur. Şirketlerin pazarlama, reklam ve sponsorlukları için mükemmel bir yer haline gelmiştir.

Galaxy Arena Metaverse’inde hala keşfedilmemiş birçok alan ve dış bölge olduğu bilinmektedir. Kullanıcıların, Galaxy Arena dünyasını keşfederken eğlenmeye devam edebilmeleri için ekipler yeni alanları geliştirmeye çalışmaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner