Yükleniyor...

Galaxy Digital CEO’su memecoin’lerdeki kazancın sırrını verdi!

Galaxy Digital CEO'su Michael Novogratz, X'teki bir gönderide memecoin'lere olan desteğini yineledi ve bunu kripto para endüstrisinin "temel taşı" olarak nitelendirdi.

memecoin kripto altcoin

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, X’teki bir gönderide memecoin’lere olan desteğini yineledi ve bunu kripto para endüstrisinin “temel taşı” olarak nitelendirdi. 

Novogratz , Business Untitled’dan 13 Haziran’da yayınladığı bir videoda “İnsanlar memecoin’lerden servet kazanıyor ve memecoin yatırımında zengin olmanın iki yolu var” dedi ve  bunların mevcut trendler olduğunu belirtti. Novogratz, ilk yolun yatırım yapmak için doğru memecoin’i seçebilmek olduğunu söylüyor.

Michael Novogratz, memecoin’lere dair çarpıcı yorumlarıyla şaşırttı

Memecoin maksimalisti Michael Novogratz, damadını ele alarak memecoin’ler hakkında şunları söyledi:

“Evet, damadım harika bir memecoin yatırımcısıdır, adamla tanışana kadar böyle bir şey olduğunu düşünmemiştim ve para kazanmaya devam ediyor, asla satmıyor, DOGE’yi seviyor,WIF’ı seviyor. WIF’ı bilirsiniz, ilk gördüğünüzde sadece gülebilirsiniz ama şimdi değeri 3 milyar dolar.”

Novogratz’a göre memecoin’lerde kâr elde etmenin ikinci yolu bir tane memecoin oluşturmak.

Bu gelişmeler Galaxy Digital’in 3 Haziran’da hazırladığı, ilk amaçlarının zenginlik yaratmak olduğu göz önüne alındığında, memecoin’lerin sadece geçici bir trend olduğu yönündeki son eleştirilere meydan okuyan bir raporun ardından geldi .

“Bazıları memecoin trendinin geçici olduğuna inanıyor. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, hızlı para kazanma arzusu memecoin’leri daima ayakta tutmuştur ” dedi.

Ancak kripto endüstrisindeki diğer isimler memecoinleri o kadar da desteklemiyordu .

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner