Yükleniyor...

GameFi’a talep artıyor: Theta Network (THETA) atağa kalktı!

Oyun projelerinin airdrop furyasına dahil olmasıyla beraber GameFi tarafındaki altcoin'lerin yükselişi dikkat çekti.

gamefi

Oyun projelerinin airdrop furyasına dahil olmasıyla beraber GameFi tarafındaki altcoin’lerin yükselişi dikkat çekti.

Airdrop akımını kaçırmayan oyun projeleri, kripto para piyasasında kendisini yeniden hatırlattı. Diğer trendlere oranla bir süredir arka planda kalan GameFi, oyun tutkunlarına gerçekleştirmiş olduğu çeşitli airdrop‘lar ile talep görmeye başladı. GameFi denildiğinde akla gelen ilk kripto paralardan Theta Network (THETA) son 24 saatteki yüzde 11,79’luk artışıyla “En Çok Yükselenler” listesine girmeyi başardı.

Ekran Resmi 2024 02 26 09.15.00 1

Theta Network’ün (THETA) yükselişi, GameFi’ı ateşleyecektir!

Airdrop rüzgarıyla ön plana çıkan GameFi, THETA’nın sert yükselişiyle gündeme geldi. GameFi’ın öncü kripto paraları arasında yer alan THETA, kritik bir destek bölgesinden patlama yaptı. Yalnızca üç hafta içinde 0,957 dolardan 1,50 dolara gelen popüler coin, hem yatırımcısını hem de oyunseverleri sevindirdi.

Haberin yazımı itibarıyla 1,45 dolardan el değiştiren THETA, GameFi’a olan talebin artması veya ETH‘nin 3100 doların üzerinde haftalık kapanışlar yapması halinde sırasıyla 1,549 – 1,711 – 1,942 ve 2,274 dolara doğru bir hamle yapabilir. Bu süreçte oyun dünyasından gelecek haberler de kritik bir rol oynayacaktır.

Farklı trendlerin GameFi’ın önüne geçmesi veya ETH’nin BTC’ye karşı olan üstünlüğünün son bulması gibi durumlar, doğal olarak THETA’yı alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 1,189 – 0,957 – 0,85 ve 0,707 dolara geri çekilmeler söz konusu olabilir. Ayrıca, yeşil kutu kaybedildiği takdirde satış bakısı artacaktır.

Ekran Resmi 2024 02 26 09.39.23

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner