Yükleniyor...

BEAM fiyatı, GameFi sektörüne olan ilgiyle birlikte artıyor

BEAM, son yedi günde iyi bir performans ortaya koyarak yatırımcılarını sevindirmeyi sürdürdü.

BEAM fiyatı, GameFi sektörüne olan ilgiyle birlikte artıyor

BEAM, son yedi günde iyi bir performans ortaya koyarak yatırımcılarını sevindirmeyi sürdürdü.

BEAM, GameFi sektörünün yeniden popüler hale gelmesiyle birlikte yatırımcıların ilgisini çekti.

Blockchain oyunlarına artan ilgi BEAM’i olumlu etkiledi

Beam, NFT ile birlikte çalışabilir yapısı ve metaverse entegrasyonuyla birlikte gamefied blockchain deneyimini kullanıcılara sunmasıyla tanınıyor.

Ağın benimsenme oranı önemli bir ölçüde arttı. Şu anda günlük işlem sayısı 2 milyona çıktı ve adreslerin sayısı da 653.000’i geride bıraktı.

Blockchain oyunlarının ana akım sektörün ilgisi çekmesiyle birlikte Beam ekosistemine olan ilgi, varlığın değerini artıran etmenler arasında başı çekti.

BEAM’in RSI’ı (Göreceli Güç Endeksi), şu anda 79 seviyesinde yer alıyor. 70’in üzerinde yer alan bir RSI, genellikle bir varlığın şu anda aşırı alım bölgesinde yer aldığını ve kısa vadede bir düşüş yaşama potansiyeli yaşadığı anlamına gelir.

Varlık, CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte yüzde 2,79’luk bir düşüş yaşasa da son yedi günde yüzde 66 oranında arttı.

Kripto analisti Gambit, BEAM’in kendisini GameFi sektörünün zirvesine konumlandırması halinde varlığın değerinin çok daha yüksek seviyelere çıkabileceğini ön görüyor.

Analist, varlığın fiyat hedefinin 0,20 dolar olduğunu iddia etti.

BEAM, yazı kaleme alındığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre 0,0283 dolar üzerinden işlem görüyor

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner