Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (17-23 Ocak) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 17-23 Ocak 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), BitTorrent (new) (BTT), Bitkub Coin (KUB), LooksRare (LOOKS), Anyswap (ANY) ve Atomic Coin (ATOM) ulaştı.

ath yapan altcoin 2048x1024

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 17-23 Ocak 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), BitTorrent (new) (BTT), Bitkub Coin (KUB), LooksRare (LOOKS), Anyswap (ANY) ve Atomic Coin (ATOM) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • BitTorrent (new) (BTT)
  • Bitkub Coin (KUB)
  • LooksRare (LOOKS)
  • Anyswap (ANY)
  • Atomic Coin (ATOM)

BitTorrent (new) (BTT): Son yıllarda gittikçe daha fazla merkeziyetsizleşen, popüler bir eşler arası (P2P) dosya paylaşım ve Torrent platformudur. BitTorrent, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 18 Ocak 2022 tarihinde 2,70e-6 dolarla ulaştı. 5 piyasa ve 4 borsada işlem yapan BitTorrent’in en aktif borsası Upbit’dir.

Bitkub Coin (KUB): Bitkub Zinciri ekosistemini beslemek, işletmek ve yönetmek için kullanılan Bitkub Zincirinin yerel ve faydalı bir kripto paradır. KUB, işlem ücretlerini ödeme, Bitkub Exchange‘de işlem ücreti kredisini kullanma ve ayrıca KUB‘u birbirine aktarma gibi birden fazla yardımcı programa sahiptir. Bitkub Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 19 Ocak 2022 tarihinde 11,77 dolarla ulaştı. 3 piyasa ve 3 borsada işlem yapan BitTorrent’in en aktif borsası Gate.io’dur.

LooksRare (LOOKS): LooksRare projesi, platforma katılım için yaratıcıları, koleksiyoncuları, yatırımcıları ödüllendiren merkezi olmayan, topluluk ilk NFT pazar yeridir. OpenSea’den farklı olarak LooksRare, blok zinciri teknolojisinin temel ilkesini onurlandıran tamamen merkezi olmayan bir varlıktır. LooksRare projesinin yerel kripto para birimi LOOKS coindir.LooksRare, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 20 Ocak 2022 tarihinde 7,14 dolarla ulaştı. 13 piyasa ve 16 borsada işlem yapan LooksRare’nin en aktif borsası Uniswap v3’dur.

Anyswap (ANY): AnySwap, otomatik bir fiyatlandırma ve likidite sistemine sahip çeşitli tokenler için tamamen merkezi olmayan bir Cross-chain takas protokolü. Anyswap, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 17 Ocak 2022 tarihinde 33.12 dolarla ulaştı. 16 piyasa ve 13 borsada işlem yapan Anyswap’ın en aktif borsası Binance’dir.

Atomic Coin (ATOM): AtomicCoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 17 Ocak 2022 tarihinde 44,24 dolarla ulaştı. 1 piyasa ve 5 borsada işlem yapan Atomic Coin’in en aktif borsası Indodax’dır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner