Geçtiğimiz Hafta (27 Aralık-2 Ocak) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar • Coinkolik
Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (27 Aralık-2 Ocak) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 27 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Near Protocol (NEAR), Polygon (MATIC), Terra (LUNA), Oasis Network (ROSE), Convex Finance (CVX) ulaştı.

ath yapan altcoin 2048x1024

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 27 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Near Protocol (NEAR), Polygon (MATIC), Terra (LUNA), Oasis Network (ROSE), Convex Finance (CVX) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Near Protocol (NEAR)
  • Polygon (MATIC)
  • Terra (LUNA)
  • Oasis Network (ROSE)
  • Convex Finance (CVX)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Near Protocol (NEAR): Merkeziyetsiz bir geliştirme platformu olan Near Protocol,  merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) için verimli, hızlı ve zincirler arası uyumlu bir zemin hazırlar. Dünya çapında binlerce topluluk üyesinden oluşan ve sürekli genişleyen Near ağı, kullanılabilirliği artırmak için tasarlanmış ve verilerin parçalara ayrılabildiği birinci katman blockchain platformu olarak çalışıyor. Near Protocol, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 27 Aralık 2021 tarihinde 16,32 dolarla ulaştı. 26 piyasa ve 20 borsada işlem yapan Near Protocol’un en aktif borsası Binance’dir.

Polygon (MATIC): Polygon, ölçeklendirme sorunlarını çözmek için yaratılmış Ethereum tabanlı bir platformdur. MATIC, Akıllı sözleşmelerin ölçeklenebilir ve özerk biçimde yönetilmesi adına geliştirilen bir plazma çerçevesine sahiptir. Daha büyük ekosisteme ölçeklenebilmek, zincir üzerinde yapılan işlemlerinin blok onay süresini kısaltmak, sınırsız sayıda merkeziyetsiz uygulama barındırabilmek gibi yenilikleri Ethereum ağına kazandırdı. Polygon, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 27 Aralık 2021 tarihinde 2.91 dolarla ulaştı. 74 piyasa ve 42 borsada işlem yapan Near Protocol’un en aktif borsası Binance’dir.

Terra (LUNA): Terra, ödemelere ve ticarete odaklanarak, fiyatı istikrarlı kripto varlıklar için oluşturulmuş bir ağdır. Terra, tüm zamanların en yüksek fiyatına 27 Aralık 2021’de 102 dolarla ulaştı. En aktif borsası HitBTC olan Terra, 46 piyasada ve 21 borsada işlem görmektedir.

Oasis Network (ROSE): Oasis Network (ROSE), 2020 yılında piyasaya sürülmüş bir merkeziyetsiz finans (DEFİ) sistemidir ve sistemin kripto para birimi ROSE’dır. Gizlilik odaklı, açık kodlu ve ölçeklenebilir bir veri ekonomisi oluşturmuş bir blockchain projesidir. Oasis Network, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 1 Ocak 2022 tarihinde 0,452 dolarla ulaştı. 9 piyasa ve 6 borsada işlem yapan Oasis Network’ün en aktif borsası Binance’dir.

Convex Finance (CVX): Convex Finance (CVX), stablecoin borsası Curve Finance üzerine kurulmuş yaratıcı bir DeFi protokolüdür. Convex, özünde, Curve likidite sağlayıcılarını ve CRV stake edenleri ek DeFi getirileriyle ödüllendirir. Convex Finance, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 1 Ocak 2022 tarihinde 60.33 dolarla ulaştı. 14 piyasa ve 11 borsada işlem yapan Convex Finance’ın en aktif borsası SushiSwap’tır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x