Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (7 Şubat-13 Şubat) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 7 Şubat-13 Şubat 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) UNUS SED LEO (LEO), Telos (TLOS), GensoKishi (MV), GMX (GMX) ve VVS Finance (VVS) ulaştı.

ath yapan altcoin 2048x1024

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 7 Şubat-13 Şubat 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) UNUS SED LEO (LEO), Telos (TLOS), GensoKishi (MV), GMX (GMX) ve VVS Finance (VVS) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • UNUS SED LEO (LEO)
  • Telos (TLOS)
  • GensoKishi (MV)
  • GMX (GMX)
  • VVS Finance (VVS)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

UNUS SED LEO (LEO): Ethereum platformu üzerinde çalışan bir kripto para birimi tokeni olan UNUS SED LEO,tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış yeni bir tokendir. UNUS SED LEO, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 8 Şubat 2022 tarihinde 8.16 dolarla ulaştı.

Telos (TLOS): Telos, sorunsuz işlemlerle hızlı, ölçeklenebilir dağıtılmış uygulamalar oluşturmak için üçüncü nesil bir blok zinciri platformudur. Telos, vizyoner öncülerden oluşan bir topluluk tarafından yönetilen kitlesel benimseme, açık finans ağı olarak bilinmektedir. Telos, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 7 Şubat 2022 tarihinde 1.43 dolarla ulaştı.

GensoKishi (MV): GENSOKISHI, 13 yıldır severek oynanan ve dünya çapında toplam 8 milyon kez indirilen “Elemental Knights” adlı ödüllü Nintendo Switch/PS4 oyununun yeni GameFi versiyonudur. GensoKishi, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 8 Şubat 2022 tarihinde 1,66 dolarla ulaştı.

GMX (GMX): GMX, düşük takas ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip alım satımları destekleyen, merkeziyetsiz bir spot ve sürekli borsadır. Yerel token GMX, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 9 Şubat 2022 tarihinde 48.28 dolarla ulaştı.

VVS Finance (VVS): VVS Finance, kitlelere protokoller geliştirmek amacıyla tasarlandığı ifade ediliyor. Herkesin token takas etmesi, getiri elde etmesi ve eğlenmesi amacıyla oluşturulmuş DeFi platformudur. VVS Finance, Otomatikleştirilmiş bir Piyasa Yapıcı Merkezi Olmayan Borsadır, bu nedenle geleneksel bir merkezi borsanın aksine herhangi bir aracı veya emir defteri yoktur. VVS Finance, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 10 Şubat 2022 tarihinde 0.0000436 dolarla ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x