Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Yaşanan düşüşe rağmen kripto para piyasasında bazı altcoin’ler ATH belirledi

ath 2

Yaşanan düşüşe rağmen kripto para piyasasında bazı altcoin’ler ATH belirledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptorank verilerine göre 14-20 Haziran tarihleri arasında ATH yapan altcoin’ler sırasıyla şu şekilde;

  • Amp [AMP]
  • The Transfer Token [TTT]
  • Quant [QNT]
  • Nominex [NMX]
  • LockTrip [LOC]

Amp [AMP]: Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi. Amp tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 16 Haziran tarihinde 0.120 dolarla ulaştı. 10 piyasada işlem görmekte olan AMP aynı zamanda 8 borsada işlem görmektedir, bunların en aktif olanı ise CoinBase Pro.

The Transfer Token [TTT]: The Transfer Token, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 15 Haziran tarihinde 16.60 dolarla ulaştı ve ardından % -8.14 düştü. TTT, 4 borsada işlem görmektedir. En aktif olan borsası ise P2PB2B.

Quant [QNT]: Quant (QNT) kendisini yüksek güvenlik sistemlerini kullanıcılarıyla buluşturmak için yola çıkan bir kripto para platformu olarak nitelendiriyor. Quant‘taki siber güvenlik ve teknoloji uzmanları geçmişteki hatalardan ders çıkararak üst düzey güvenliği yeniden insanlarla buluşturmayı hedeflemektedir. Ethereum blok zincirinde üretilen Quant (QNT), tüm zamanların en yüksek seviyesine 17 Haziran 2021’de 81.02 dolarla ulaştı. Quant (QNT), 10 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi ise Kucoin’dir.

Nominex [NMX]: Nominex borsası tarafından oluşturulan farming modeline sahip bir DeFi token’ı olan Nominex (NMX), Binance blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. Nominex’in tüm zamanların en yüksek seviyesine 18 Haziran 2021’de 5.07 dolarla ulaştı. Nominex (NMX) 1 borsada işlem görmektedir: PancakeSwap.

LockTrip (LOC): Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimidir. LOC token’ı blockchain tabanlı seyahat platformu olan Locktrip’indir. LockTrip’in tüm zamanların en yüksek seviyesine 17 Haziran 2021’de 11.12 dolarla ulaştı. 7 piyasada ve 4 borsada işlem gören LockTrip’in (LOC) en aktif borsası Kucoin’dir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x