Yükleniyor...

Google Cloud ile Celo Foundation İş Birliği Yapıyor

Celo Foundation ve Google Cloud, sürdürülebilir Web3 girişimlerini desteklemek için iş birliği açıkladı.

googlecloud

Celo Foundation ve Google Cloud, sürdürülebilir Web3 girişimlerini desteklemek için iş birliği açıkladı.

Google Cloud bu dönemde Web3 alanında yaptığı hamlelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Şirketin son hamlesi ise Celo Foundation ile ortaklığı oldu.

Google Cloud ve Celo Foundation Sürdürülebilir Web3 Girişimleri İçin Ortaklık Duyurdu

İki şirketin iş birliği, Celo’yu temel alan kurucuların Google Cloud ve Google’ın mobil geliştirme platformu Firebase için kredilere erişmesine izin verecek şekilde ayarlandı.

Celo Foundation, Celo’nun Blockchain ekosistemindeki göreve uygun projeleri desteklemek ve Google Cloud hizmetlerinin erken benimsenmesini ilerletmek için Google Cloud ile ortaklık kurdu.

Google Web3 Yolunda BlockFiin Eski Yoneticisi ile Yuruyecek

İşbirliği, Celo’yu temel alan kurucuların Google Cloud ve Firebase kullanımı için kredilere erişmesine olanak tanıyacak. Böylelikle Celo‘nun mobile öncelik veren altyapısını ve merkezi olmayan uygulamalarını (dApps) geliştirecek şekilde ayarlandı.

Firebase, Google tarafından geliştirilen ve geliştiricilere uygulama oluşturmak için kimlik doğrulama, gerçek zamanlı veri tabanları, bulut depolama ve mesajlaşma gibi çeşitli araçlar ve hizmetler sağlayan bir mobil ve web uygulaması geliştirme platformudur.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x