Google, EOS ile Anlaşma Sağladı, EOS Fiyatı Yükseldi • Coinkolik
Yükleniyor...

Google, EOS ile Anlaşma Sağladı, EOS Fiyatı Yükseldi

Dünyanın en güçlü arama motoru olan Google, bulut hizmetleri aracılığıyla blok üreticisi olma niyetiyle EOS.

eos google

Dünyanın en güçlü arama motoru olan Google, bulut hizmetleri aracılığıyla blok üreticisi olma niyetiyle EOS.IO blok zinciri topluluğuna katıldığını duyurdu.

EOS.IO blok zinciri protokolünün geliştiricisi Block.one, geçtiğimiz günlerde Google Cloud ile ortaklık yaptığını bildirdi. EOS.IO blok zinciri protokolü üzerine kurulu olan EOS ağı, ‘Block.one’ tarafından oluşturulmuştur. Blok üreticileri, EOS ağının temel bileşeni, bu nedenle Google Cloud kalibresinde bir blok üreticisi adayını çekmek ağ için bir dönüm noktası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2 Nisan’da Google Cloud, EOS kripto varlığa dayalı bir blok zinciri protokolü olan EOS.IO ile işbirliğini açıkladı. Google Cloud’un EOS’a Blok Üretici olarak katıldığını duyurmasından birkaç ay sonra EOS Governance, dünyanın en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden birini topluluğuna katmış oldu.

Block.one CTO’su Dan Larimer şunları söyledi;

 “Google Cloud, yüksek düzeyde sağlanan, düşük gecikmeli altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek.”

Duyuru sonrası EOS fiyatı da kademeli olarak yaklaşık %15 yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada EOS, 5.12 dolardan işlem gördü.

Kripto varlık analistleri tarafından yapılan açıklamalarda EOS için yapılan yorumların son derece olumlu olduğu, EOS’a çok yüksek miktarda fon akabileceği düşünülüyor.

Analistlere göre EOS’un fiyatı yeniden 15 dolar seviyelerine çıkabilir. Hatta kısa bir süre içerisinde EOS’un, 20 dolar seviyelerine ulaşabileceği tahmin ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x