Google Pay, Bakkt'ın Kripto Kartını Entegre Ediyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Google Pay, Bakkt’ın Kripto Kartını Entegre Ediyor

Google Pay, tüketicilerin Bitcoin (BTC) gibi dijital varlıklarla çevrimiçi alışveriş yapmasına olanak tanıyan Bakkt kripto kartını entegre edecek.

google pay

Google Pay, tüketicilerin Bitcoin (BTC) gibi dijital varlıklarla çevrimiçi alışveriş yapmasına olanak tanıyan Bakkt kripto kartını entegre edecek.

Kullanıcıların kripto harcamalarını sağlayan bir pazar yeri olan Bakkt, Google ile yaptıkları ortaklıkla birlikte, ödeme gerçekleşmeden önce kripto bakiyesinin fiat paraya dönüştürüleceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bakkt, ayrıca Google Cloud tarafından sağlanan bulut hizmetlerini de kullanacağını belirtti.

Şirket buna ek olarak yapay zeka, makine öğrenimi ve coğrafi konum işlevine sahip bir analiz platformu kurmak için de Google Cloud’u kullanmayı planlıyor.

Bakkt CEO’su Gavin Michael, konuyla ilgili olarak şunları söyledi.

“Bu ortaklık, tüketicilerin dijital varlıklarından gerçek zamanlı ve güvenli şekilde yararlanmalarını sağlamak için Bakkt’ın dijital varlık pazarında güçlü bir konuma sahip olduğunun kanıtı niteliğindedir. Bununla birlikte Google Cloud ile iş ortaklığı yapmak, şüphesiz milyonlarca kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilen, alanının en iyisi ve yenilikçi bir platform oluşturmaya devam etmemizi sağlayacak”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x