Yükleniyor...

Google’a Göre ABD’de Kripto Para Aramalarında Düşüş Var

Amerikalılar kripto paralara karşı önceye nazaran daha ilgisiz ve şimdi yüksek riskli opsiyon ticareti stratejileri arıyor.

risk

Amerikalılar kripto paralara karşı önceye nazaran daha ilgisiz ve şimdi yüksek riskli opsiyon ticareti stratejileri arıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Verilere göre Amerikalılar kripto paralara olan ilgilerini hızlı bir şekilde kaybediyor. Arbor Data Science tarafından sağlanan verilere göre, “kripto” terimiyle ilişkili arama etkinliği ABD’de düşmeye devam ediyor.

Bu arada, “call option” ve “Bull spread” gibi alternatiflerin popülaritesi artıyor, bu da yatırımcının risk iştahının hala yüksek olduğu anlamına geliyor.

E5FMyI8XwAEQ8K8

Kripto para birimi çılgınlığı, kripto para piyasası büyük bir düzeltme görmeden önce 9 Mayıs’ta zirve yaptı. Tesla, Bitcoin ödemelerini askıya aldı ve Çin kripto madenciliği üzerindeki baskısını arttırdı. Bu da piyasanın düşmesine neden oldu. Toplam kripto piyasa değeri, tepeden yaklaşık %45 düştü. Bu da insanların ilgisinin azalmasına yol açtı.

Kripto paralar dışında, Amerikalılar emtialara da zarar verdi. Örneğin, Kereste, Mayıs ayındaki büyük bir ralliden sonra son haftalarda kötü durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x