Yükleniyor...

GoPlus Security, Web3 için modüler kullanıcı güvenlik katmanı oluşturmak amacıyla 10 milyon dolarlık yatırım turunu tamamladı

Web3’ te siber güvenlik alanında önde gelen şirket olan GoPlus Security, Private III finansman turunun tamamlandığını duyurdu.

basin bulteni kopya

Web3’ te siber güvenlik alanında önde gelen şirket olan GoPlus Security, Private III finansman turunun tamamlandığını duyurdu. Şirket, Web3 için modüler bir kullanıcı güvenlik katmanı oluşturma hedefini desteklemek amacıyla toplamda 10 milyon dolar topladı.

En son tura OKX Ventures, HashKey Capital, Fenbushi, Redpoint China, Web3Port, Animoca Brands, Quantstamp, Undefined Labs, 7UpDAO, Ash Crypto ve Richard Ma gibi birçok önde gelen fon ve kurum katıldı. Bu artış, 2023 yılında Binance Labs ve Redpoint China liderliğinde tamamlanan, önceki Private II ve Private II+ yatırım turlarını takip etti. Böylece GoPlus Security’nin topladığı miktar bu tur ile beraber toplamda 25 milyon dolara ulaştı. 

GoPlus Network, Web3 için açık, izinsiz ve kullanıcı odaklı modüler bir güvenlik katmanı inşa ediyor. Herhangi bir blokzincirle sorunsuz entegre olacak şekilde tasarlanan bu sistem, kripto ağlarının mimarlarının kullanıcı güvenliğini artırmalarına ve güvenlik tehditlerine karşı daha fazla koruma sağlamalarına olanak tanır.

GoPlus kurucu ortağı Mike Lee şunları söyledi: “GoPlus Network, Web3 için modüler bir kullanıcı güvenlik katmanıdır. Herhangi bir blokzinci ile sorunsuz bir şekilde entegre olabilir ve kullanıcıların işlem yaşam döngüsü boyunca kapsamlı koruma sağlar. GoPlus, açık, izinsiz ve kullanıcı odaklı bir kullanıcı güvenliği ağı ile birlikte, kapsamlı risk analizi için ileri teknoloji yapay zeka teknolojisi sunarak kullanıcılara akıllı ve verimli güvenlik hizmetleri sağlar. Örneğin Token Security API, Web3’teki birçok önde gelen dApp ile entegredir ve günlük çağrı hacmi 21 milyona kadar ulaşmaktadır. Kişisel güvenlik platformu SecWareX, lansmanından sadece iki ay sonra neredeyse 9 milyon kayıtlı cüzdan adresine ve 1.8 milyon farklı IP kullanıcısına ulaştı.

OKX Ventures Kurucusu Dora Yue ise şunları ekledi: “Güvenli ve güvenilir bir blokzincir ortamı vizyonumuzu paylaşan bir şirketle, yani GoPlus Security ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. GoPlus Security’nin blokzincir güvenliğine yenilikçi yaklaşımı, kripto topluluğuna uzun vadeli faydalar getirecek teknolojik ilerlemeleri teşvik etme misyonumuzla mükemmel bir şekilde örtüşüyor. Bu yatırım, kullanıcı güvenliği ve sistem bütünlüğünü ön planda tutan projeleri güçlendirme taahhüdümüzün bir göstergesidir.”

GoPlus, kullanıcıların işlem yaşam döngüsü boyunca kapsamlı koruma sağlar. Şirket son iki yılda, kullanıcı güvenliği veri kullanımında 5,000 kat artış yaşadı ve günlük API çağrıları 21 milyona kadar ulaştı. Mart 2024’te piyasaya sürülen SecwareX, ilk üç ayında 10 milyondan fazla cüzdana, 3 milyondan fazla kullanıcıya ve 60 binden fazla ücretli aboneye ulaştı ve yüksek düzeyde kullanıcı güveni ve katılımı görüldü.

GoPlus, token ekosistemi aracılığıyla katılımı ve merkeziyetsizleşmeyi teşvik edecek. GoPlus tokeni, öncelikle bir güvenlik gaz ücreti olarak kullanılacak olup, kullanıcı ağını güçlendirecek ve uygulamalarını genişletecektir. Ayrıca geliştiricileri ve kullanıcıları SecWare Sağlayıcıları, Veri Sağlayıcıları ve Hesaplama Düğümü Sağlayıcıları olarak çalışmaya teşvik edecek ve ağa katkıları için ödül olarak GoPlus tokenleri sunacaktır.

Yeni yatırım taahhüdüyle birlikte, GoPlus tüm blok zinciri ağlarını destekleyerek ve Altlayer gibi RaaS çözümleriyle ortaklık kurarak Modüler Kullanıcı Güvenlik Katmanını inşa etmeye odaklanmıştır.

Daha fazla bilgi için: https://gopluslabs.io/

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner