Yükleniyor...

GoPlus Security yeni ürününü duyurdu: SecWareX

Web3 dünyasında giderek artan dijital varlık kullanımı ve işlem hacmi, dolandırıcılar için de bir cazibe kaynağı haline geliyor.

SecWareX

Web3 dünyasında giderek artan dijital varlık kullanımı ve işlem hacmi, dolandırıcılar için de bir cazibe kaynağı haline geliyor. Kullanıcılar, çeşitli dolandırıcılık ve güvenlik tehditleriyle karşı karşıya kalmaktadır, bu da dijital varlıklarını korumak için daha fazla önlem almalarını gerektirir hale getiriyor. Çoğu kullanıcı için, dijital varlıklarını korumak ve güvenli bir şekilde işlem yapmak karmaşık ve zorlu bir süreç olabilir. Bu durum, tecrübesiz kullanıcıların daha da savunmasız hale gelmesine neden olur. Bu risklerin üstesinden gelmek için tasarlanmış bir çözüm olan SecWareX, Web3 ekosistemine daha güvenli bir erişim sağlamak amacıyla Mart ayının ayının başında piyasaya sürüldü. GoPlus Security SecWareX ile kullanıcıların dijital varlıklarını korumak için kapsamlı bir güvenlik hizmeti sunarak, Web3’teki riskleri azaltmayı ve dolandırıcılık tehditlerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bu yeni çözüm, kullanıcıların daha güvende hissetmelerini sağlarken, Web3’ün gelecekteki büyümesini desteklemeye yönelik bir adım olarak öne çıkıyor.

SecWareX gezegeni

GoPlus’ın yenilikçi Web3 kullanıcı güvenliği ürünü olan SecWareX, güvenlik geliştiricilerinin SecWare protokolü aracılığıyla kullanıcılara özel güvenlik çözümleri sunmasına olanak tanıyor. SecWareX, Web3 kullanıcılarının karşılaşabileceği 100’den fazla güvenlik senaryosunu kapsayarak, kullanıcıların herhangi bir etkileşimde bulundukları her aşamada güvenli ve emniyetli bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. Varlık kaybını etkili bir şekilde önlemek için eksiksiz ön uyarı, durdurma ve işlem sonrası işlevler sunuyor. Böylece bir işlemi yapmadan önce, işlem esnasında veya işlem sonrasında bazı risklere karşı önlem alınması sağlanıyor. 

Kullanıcılar cüzdanlarını bağladıktan sonra tarama işlemleri yaparak; varlık riskleri, etkileşim riskleri ve potansiyel riskler hakkında detaylı bir rapor elde ediyor. Bu rapor sonuçlarında birtakım riskler tespit edilirse, tek bir tık ile bu riskler ele alınabiliyor ve çözülmesi sağlanıyor. Çeşitli ekipmanlar edinerek güvenlik miktarı iyice arttırılabiliyor ve risklere karşı güçlü bir kalkan elde ediliyor. 

Ayrıca kullanıcılar güvenlik ile alakalı çeşitli görevler yaparak puan toplayabiliyor. SecWareX gezegeninde bu puanlar Enerji Bloğu olarak adlandırılıyor. Görevleri tamamlayarak veya arkadaş davet ederek bu kaynak toplanabiliyor ve gelecekte dağıtılacak potansiyel ödüllerin kapısı aralanıyor.

Bu gezegende daha fazla Enerji Bloğu elde etmek için ise Enerji Kartlarına başvurulabiliyor. Enerji Kartı, Ethereum üzerinde verilen bir NFT’dir ve SecWareX ekosistemi içinde ek teşvikler ve özel avantajlar için erişim sağlıyor. Bu karta sahip olmak, SecWareX öncelikli deneyiminin, ek davet teşviklerinin, sınırsız sayıda davetin (sıradan kullanıcılar yalnızca 10 arkadaşını davet edebilir) ve diğer zengin ve özel avantajların kilidini açıyor.

Yani kullanıcılar SecWareX gezegenide hem görevleri tamamlayarak eğleniyor, öğleniyor, puan topluyor hem de Web3 dünyasındaki güvenlik seviyelerini arttırıyorlar. 

GoPlus Security, Web3 ekosisteminde güvenlik veri altyapısı katmanı geliştirmede öncü bir konumda bulunmaktadır. Web3 güvenlik ortamı için önemli bir gelişme olarak GoPlus Security, Seri II+ özel finansman turunu başarıyla tamamlayarak 4 milyon dolar topladı. Böylece GoPlus Security’nin toplam fon miktarı, Binance Labs, SevenX Ventures, Redpoint China Ventures, Avalanche ve Crypto.com gibi tanınmış yatırımcıların katkılarıyla 15 milyon dolara ulaştı. Şirket, son finansman turu ile birlikte, Kullanıcı Güvenlik Ağı’nı genişletmek amacıyla şeffaflık ve kullanıcı güçlendirme odaklı çalışmalara hız vermektedir. Bu girişim, merkeziyetsiz bir veri ve bilgi işlem katmanı tarafından desteklenen, kullanıcıların bilgilerini doğrulamalarına ve güvenmelerine olanak sağlayan açık erişimli güvenlik verilerini sağlamayı hedeflemektedir.

GoPlus’ın Web3 Kullanıcı Güvenliği Ağı, izin gerektirmeyen güvenlik verileri ve bir son kullanıcı hizmet ortamı sunarak şeffaflığa ve kullanıcı yetkilendirmesine öncelik vermektedir. Şirket, günlük operasyonlarda 20’den fazla zinciri destekleyen ve 21 milyon Kullanıcı Güvenlik Verisi çağrısını içeren 10.000’den fazla ortaklığı teşvik ettiğini iddia etmektedir.

SecWareX’in Mart ayı başında piyasaya sürülmesiyle birlikte GoPlus, kullanıcılar için özelleştirilebilir bir zincir üstü güvenlik deneyimi sunmaya hazırlanmaktadır. Şirket, Web3 güvenliği alanında inovasyon ve kullanıcı odaklı çözümlere olan bağlılığını sürdürmektedir.

Bu son finansman turu, GoPlus Security’nin Web3 güvenliğine olan katkılarını doğrulamakla kalmayıp, aynı zamanda şirketin hizmetlerini daha da geliştirmesini ve genişletmesini sağlayarak dünya çapındaki kullanıcılara daha güvenli ve şeffaf bir Web3 deneyimi sunmaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner