Yükleniyor...

Guggenheim’ın Kurucu Ortağı Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den Daha Faydalı Olduğunu Söyledi

Guggenheim kurucu ortağı Todd Morley, Ethereum'un Bitcoin'den "çok daha yüksek fayda sağladığını" söyledi.

btc eth

Guggenheim kurucu ortağı Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den “çok daha yüksek fayda sağladığını” söyledi. Şu anda blockchain projesi Overline’ın başkanı olan Morley, bir kablosuz protokol ve “dünyanın en büyük NFT müzesi”ni inşa ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Guggenheim Partners’ın kurucu ortağı ve eski yöneticisi olan Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den “çok daha yüksek faydası” olduğunu söyledi. Pazartesi günü Bloomberg TV’ye konuşan Morley, Bitcoin’in önemli olduğunu ancak “Ethereum’un akıllı sözleşmeler yoluyla çok daha yüksek bir fayda sunduğunu” söyledi.

Morley’e göre dijitalleştirecek bir teknoloji stratejisi olmayan sektörler “iflas ediyor”. Sigorta endüstrisine bir örnek verdi ve bu tür endüstrilerin daha iyi bir teknoloji stratejisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Morley’e göre blockchain teknolojisi dünyanın diğer bölgelerine doğru çok hızlı ilerliyor. Örneğin, Ethereum’daki uygulama geliştiricilerin altı yıl boyunca aralıksız olarak 20 kat büyüdüğünü ifade etti. Morley, Ethereum’un fayda fonksiyonunun ve varlıklara erişimin büyük ölçekli dağıtımının tam olarak gerçekleşmediğini söyledi. Bu yüzden bu konuda lider olmayı umduklarını da açıkladı.

Overline.Network Nedir?

Morley şu anda kablosuz bir protokol oluşturan blockchain projesi Overline Network’ün başkanıdır. Eski adı Block Collider olan Overline, web sitesine göre kullanıcıların serbestçe hareket etmesine ve ticaret yapmasına olanak tanıyan, Bitcoin dahil tüm blok zincirlerini merkezi olmayan finansa (DeFi) bağlayabilen bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x