Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 27 Şubat 2024

Bitcoin'in (BTC) 57.

dogecoin doge grafik

Bitcoin’in (BTC) 57.000 doları test etmesi eşliğinde atağa kalkan altcoin’lerde hangi projeler ön plana çıktı?

Halving öncesinde ATH koşusuna dair sinyaller veren Bitcoin (BTC), 118 haftalık bir aranın ardından 57.000 doları test etti. Altcoin’leri de birer birer peşinden getiren kripto paraların lideri, kripto endüstrisine bahar havası getirdi. Pek çok altcoin yüzde 10’dan fazla artış yaşarken bazı projeler ise sert yükselişlerinden dolayı satış baskısı gördü.

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 52,53 artış gösteren Pepe (PEPE) zirveye oturdu. Yüzde 45,70’lik artışla Theta Network (THETA) ikinci sırada, Pyth Network (PYTH) yüzde 38,92’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 23,97’lik artışla Stacks (STX) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 17,78’lik yükselişiyle Akash Network (AKT) yerleşti.

dusen grafik

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Worldcoin (WLD) yer aldı. WLD, son 24 saatte yüzde 11,73 düşerek zirveye yerleşti. Ardından SingularityNET (AGIX) geldi. AGIX, son 24 saatte yüzde 4,46 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 2,98’lik düşüşle Ronin (RON), dördüncü sırada yüzde 2,98’lik düşüşle dYdX (DYDX) ve son olarak beşinci sırada yüzde 2,03’lük düşüşle Mantle (MNT) yer aldı.

yukselen grafik

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner