Hasbro, Power Rangers NFT Koleksiyonunu Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Hasbro, Power Rangers NFT Koleksiyonunu Başlattı

Büyük oyuncak ve eğlence şirketi Hasbro, ilk NFT koleksiyonunu yayınlamak için Worldwide Asset eXchange (WAX) blok zinciri ile ortaklık kurdu.

power rangers filmloverss1

Büyük oyuncak ve eğlence şirketi Hasbro, ilk NFT koleksiyonunu yayınlamak için Worldwide Asset eXchange (WAX) blok zinciri ile ortaklık kurdu.

Hasbro Pulse aracılığıyla sınırlı bir süre için yayınlanan koleksiyon, Power Rangers serisini içeriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hasbro Pulse genel müdürü Kwamina Crankson yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Hasbro’nun Power Rangers serisiyle ilk NFT koleksiyonunu sunmak için WAX ile ortak olduğumuz için heyecan duyuyoruz. WAX platformu, hayranlara NFT’ler ve dijital koleksiyon ürünleriyle kolay bir giriş noktası sağlıyor. Artık hayranlar, özel sürüm Dino Megazord koleksiyonunu blok zinciri aracılığıyla elde edebilecekler. Benzersiz Power Rangers NFT ile koleksiyonlarını genişletme fırsatına sahip olacaklar.”

power rangers nft

WAX’ın kurucu ortağı William Quigley ise şöyle konuştu;

“WAX ile NFT inovasyonunda öncü ve ikonik markalarından biri olan Power Rangers’ı blok zinciri ekosistemine entegre etmek için küresel oyun ve eğlence şirketi Hasbro ile büyüyoruz. VIRL teknolojimiz, insanların koleksiyon ticaret şeklini değiştiriyor.”

Kullanılabilir vIRL NFT’ye sahip bir WAX hesap sahibinin cüzdanlarına 1 Kasım 2021’de bir Redemption token yerleştirilecek ve bunu Special Edition Megazord için kullanmak için 8 Kasım 2021’e kadar zamanı olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x