Yükleniyor...

HELLO Labs Nedir?

HELLO Labs TV şovları, oyunlar, NFT'ler ve çok daha fazlasını yaratan kripto ve eğlencenin merkeze alındığı bir projedir.

hello labs

HELLO Labs TV şovları, oyunlar, NFT’ler ve çok daha fazlasını yaratan kripto ve eğlencenin merkeze alındığı bir projedir. Proje, özel şovları izlemek, oyunları oynamak ve NFT’lere sahip olmak için özel erişim sağlayan HELLO Token üzerine kuruludur.

HELLO Coin Nedir?

HELLO Labs, orijinal programlama, oyun ve NFT’leri kuluçkaya yatıran, üreten, finanse eden ve dağıtan Web3 yerel ekosistemi olan kripto ve eğlencenin merkeze alındığı bir projedir. “Cryptotainment” terimini kullanarak, Web3’ün geniş potansiyelini tam olarak gerçekleştirmek ve hem kripto hem de ana akım kitle kitlelerine hitap etmek için tasarlanmıştır.

MTV VMA’ların Grammy adayı Kreatif Direktörü Paul Caslin tarafından kurulan HELLO Labs, kusursuz bir “Web2 Web3 ile buluşma” deneyimi yaratarak sonraki 1 milyar Web3 kullanıcısını bünyesine katmayı amaçlıyor; Bu, en temel kullanıcıların bile bir dijital varlığa sahip olma, Web3 oyunları oynama veya özel şovları izleme konusundaki ilk adımlarını atmasına rehberlik eder.

HELLO coin, Web3 ekosisteminin kalbinde yer alır. HELLO özel içeriğe erişmek, HELLO Arcade’de oyun oynamak ve NFT satın almak için kullanılacaktır. Ekosistem büyüdükçe, daha fazla faydanın ortaya çıkması beklenmektedir.

hello labs

Hello Labs Piyasa Verileri

HELLO arzı 530 milyon adettir, piyasa değeri ise 32 milyon dolardır.

HELLO en yüksek ATH fiyatı 1 Mayıs 2023 tarihinde 0,06 USD olarak kaydedilmiştir. HELLO en düşük ATL seviyesi 23 Aralık 2022’de 0,004 USD’dir.

Hello Labs Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

HELLO token satın almak için öncelikle bu kripto para biriminin listelendiği borsaları bilmek gerekir. Ardından bu borsalardan birinde hesap oluşturmalı ve hesaba giriş yapmalısınız. Token satın almak için hesap cüzdanında para olması gerekir. Bakiye yüklemek için kredi veya banka kartı kullanabileceğiniz gibi, banka havalesi yöntemiyle de işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra istenilen miktarda HELLO coin satın alabilir, sıcak veya soğuk cüzdanda muhafaza edebilirsiniz.

HELLO Hangi Borsalarda?

HELLO coin satın alınabilecek kripto para borsaları aşağıdaki gibidir:

  • PancakeSwap v2
  • Gate.io
  • Bitget
  • MEXC
  • BKEX
  • BitMart
  • OpenOcean
  • Hotbit

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner