Yükleniyor...

Herkes İçin Finansal Özgürlük: Caizcoin

Blockchain ekosistemi, İslami finans ilkeleri öncülüğünde insani değerleri esas alan tasarımıyla ön plana çıkan kripto varlık Caizcoin ile tanışıyor.

Image1 CazCoin

Blockchain ekosistemi, İslami finans ilkeleri öncülüğünde insani değerleri esas alan tasarımıyla ön plana çıkan kripto varlık Caizcoin ile tanışıyor. Yakın bir gelecekte lansmanı yapılacak olan Caizcoin, dünyanın önde gelen kripto para borsalarındaki yerini alacak.

Kripto para kavramını İslami finans ve ahlaki değerler üzerine kurgulayan Caizcoin, kendi oluşturduğu blockchain yapısıyla ön plana çıkıyor. Tezgâhüstü piyasalarda (OTC) alıcılar ile satıcılar arasında doğrudan takası yapılabilen Caizcoin, bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm büyük kripto para borsalarında alım satıma hazır bir şekilde listelenecek.

999.999.999 token ile sınırlı olarak fon toplayacak olan Caizcoin, seçkin hedef kitlesine sunduğu  getiri potansiyeli ve saniyeler süren hızlı transfer edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Finansal bir varlık olmaktan öte dijital para birimi olarak kullanımı da teşvik edilecek olan Caizcoin’in, artan yatırımcı sayısı ve yatırım tutarlarına paralel olarak değerinin de hızla yükselişe geçmesi bekleniyor.

Yenilikçi finansal çözümlerin herkese ulaşmasını hedefliyor

Almanya’da geliştirilen Caizcoin’in tasarım aşamasında, uzman ekonomistler, dijital finans profesyonelleri ve akademisyenler görev aldı. İslami finans hukukuna uygun olarak dizayn edilen Caizcoin, yenilikçi finansal çözümleri, adil, geniş katılımlı ve şeffaf yönetim stratejilerini İslami değerler ile bütünleştiriyor. Batı’nın modern finans algısını İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonunu benimsiyor. Bu çerçevede modern finans dünyasına geniş katılım sağlayan yenilikçi finansal çözümlerin, herkesin imkân ve yeteneklerine uygun fırsatlar sunulması hedefleniyor. 

Uluslararası piyasalarda işlem görecek olan Caizcoin’in ilk destekçileri arasında Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden geniş bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. İnsani ve ahlaki değerler odağında faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve derneklerle işbirliğine gidecek olan Caizcoin, bu kurumlara blockchain teknolojisi üzerinden bağış yapılabilmesini olanaklı kılıyor. 

Hızlı, güvenilir ve anonim işlem yapabilme fırsatı

İslami finans ekosistemiyle uyumlu bir felsefeye sahip olan Caizcoin, hedef kitlesini sadece müslüman dünyasıyla sınırlamazken ahlaki değerlere bağlı, adaletli, yenilikçi ve bağımsız bir kripto para birimi olmayı hedefliyor. Paylaşımcılık esasından hareketle sadakat programı oluşturan Caizcoin, yatırımcılarına sisteme davet ettiği her yeni üye için bu üyelerini ödüllendirmeyi planlıyor. Doğasında barındırdığı evrensel ilkeleriyle yüksek potansiyel sunan Caizcoin’in sadakat programının da desteğiyle dijital finans dünyasında önemli bir yer edinmesi amaçlanıyor. 

Belirli bir tutara kadar kripto para transferlerinde masraf almayan Caizcoin, yüksek güvenlik düzeyine sahip olan dijital cüzdanı ve API entegrasyonları hızlı, anonim ve güvenilir işlem yapabilme fırsatı sunuyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x