Hester Peirce, Kripto Yatırımcılarını Uyardı • Coinkolik
Yükleniyor...

Hester Peirce, Kripto Yatırımcılarını Uyardı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan (SEC) Hester Peirce, Roll Call isimli gazeteye yaptığı açıklamada kripto yatırımcılarının ünlülerden kripto tavsiyesi alırken risk toleranslarını da yönetmeleri gerektiğini ifade etti.

peirce

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) Hester Peirce, Roll Call isimli gazeteye yaptığı açıklamada kripto yatırımcılarının ünlülerden kripto tavsiyesi alırken risk toleranslarını da yönetmeleri gerektiğini ifade etti.

Kripto yanlısı olması sebebiyle “Crypo Mom” şeklinde adlandırılan Peirce, işlerin kötüye gitmesi halinde bir kurtarıcı olmayacağı konusunda uyardı:

“Tehlikede olan sizin paranızdır. Bu sebeple kendi araştırmanızı kendiniz yapın ve risk toleransınıza kendi koşullarınız dahilinde karar verin. Ne de olsa işler kötüye gittiği takdirde, ünlü kişi seni kurtarmak için orada olmayacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ICO çılgınlığının yaşandığı dönemlerde, bazı ünlüler SEC tarafından “shill” yapmakla suçlanmıştı. 2016 yılında Steven Seagal, 2020 yılında 330.000 dolarlık bir cezayı ödemeyi kabul etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x