Yükleniyor...

Highstreet Coin (HIGH) Nedir? Highstreet Coin Yorum

Highstreet, bir MMORPG oyununda alışveriş, oyun, NFT'ler, geleneksel ve kripto markalarını birleştiren bir açık dünya metaverse'dir.

highstreet

Highstreet, bir MMORPG oyununda alışveriş, oyun, NFT’ler, geleneksel ve kripto markalarını birleştiren bir açık dünya metaverse’dir.

Son zamanlarda Binance, platformunda NFT, Metaverse ve GameFi projelerini bunlara odaklanarak listelemeye başladı. Son olarak Binance’in Launchpool’unda 28. proje olarak yeni listelenen kripto para birimlerinden biri olan HIGH Coin ile ilgili detaylar merak ediliyor. HIGH Coin projesi ile ilgili tüm bilgiler rehberimizde…

Highstreet (HIGH) Nedir?

Ethereum ve Binance Akıllı Zincir blok zincirini kullanan Highstreet, alışveriş, oyun, NFT’ler, geleneksel ve kripto markalarını tek bir MMORPG oyununda birleştiren bir metaverse projesidir. Unity ve blok zinciri teknolojisi ile yerel olarak oluşturulan Highstreet, ek yardımcı programlarla gerçek ürünleri oyun içi öğelere dönüştürür. HIGH, Highstreet’in gerçek dünya markalarından özel oyun içi NFT’ler ve Play to Earn değişimi için kullanılabilen hizmet ve yönetim simgesidir.

Highstreet, 2015 yılında kurulan bir VR perakende şirketi olan LumiereVR’den oluşturuldu. Ekip, yıllar içinde Hershey’s Chocolate, L’Oreal gibi markalardan, Victoria Secret’ın. Şu anda HTC, Palmdrive Capital, geleneksel taraf Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve NGC dahil olmak üzere geniş bir yatırımcı listesine sahiptir. En son yatırım turu, en iyi markaların ve borsaların bir kombinasyonu tarafından yönetildi ve ekibin meta veri tabanında yerel olarak oyunlar arasında birlikte çalışabilirlik oluşturmasını sağladı.

HIGH, Highstreet’in yerel yardımcı programı ve yönetimidir, aşağıdaki kullanım örnekleri şunları içerir:

  • Oyun içi erişim: Oyunun ilerlemesi veya özel etkinliklere erişim için çeşitli alanlarda HIGH jetonlar gereklidir.
  • Özel öğeler için oyun içi para birimi: Özel öğeler satın almak için HIGH jetonlar kullanılabilir. Örneğin, Highstreet pazarındaki gayrimenkul veya sınırlı sayıda üretilen ürünler satın alınabilir.
  • Yönetişim: HIGH token sahipleri, oylama ağırlığı, stake edilen tokenlerle orantılı olarak hesaplanarak Highstreet’in gelecekteki özelliklerini belirlemek için zincir üstü yönetişim teklifleri oluşturabilecek ve bunlara oy verebilecek.

Highstreet, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  1. Highstreet Marketplace: Kullanıcılar oyun içi Highstreet Marketplace’te NFT alıp satabilir.
  2. Forever Fomo Duck Squad (Ducks): Highstreet dünyasının resmi maskotu ve avatar NFT’leri olmanın yanı sıra. Bu NFT’ler aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:
  3. Asimetrik Oynanış: Highstreet, oyuncuların bir dizi farklı platformdan katılmasını destekleyecektir.
    1. VR ve PC: Amiral gemisi oyun deneyimi VR versiyonunda. Kullanıcılar ayrıca PC versiyonunda da oynayabilir.
    2. Mobil: Bu oyunda oyuncular, VR/PC sürümlerinde maceracıya rakip olacak bir canavar terbiyecisi olarak oynayacaklar.

Highstreet (HIGH) Ne İşe Yarar?

Highstreet, sanal gerçekliği ve kripto para birimini birleştiren ilk meta veri deposunu inşa ediyor. Markaların kullanıcılarla etkileşim kurmasını sağlar.

Kullanıcının bakış açısından, dünyadaki mağazaların gerçek markaların gerçek ürünleriyle dolu olması ve yerel VR desteği ile oluşturulmuş olması dışında, savaşacak canavarlar ve tamamlanması gereken görevler ile diğer tüm MMORPG’ler gibi olacaktır. 

Çoklu platform

Highstreet, PC’ler, web tarayıcıları, cep telefonları ve sanal gerçeklik (VR) cihazları gibi herhangi bir platformda oynanabilir.

Mükemmel gerçek hayat simülasyonu

Oyuncular, sanal gerçeklik teknolojisinin harika uygulaması sayesinde en gerçekçi Metaverse alanını deneyimleyebilir.

Hayal gücünüzle yaratılan yeni toprakları tamamen kendiniz gezebilirsiniz. Ek olarak, oyuncular gerçek hayattaki markalar tarafından üretilen oyun içi NFT’leri alıp satabilir. Highstreet, Balenciaga, L’oreal, Hershey’s Chocolate veya Madison Square Garden gibi ünlü küresel markaların birçok ürününe sahiptir.

Markalar, ürünlerini çalışırken seven oyunculara satmak için Highstreet’te NFT’leri piyasaya sürüyor. NFT Hybrid öğeleri gerçek hayat versiyonu ve sanal gerçeklik versiyonu olarak ikiye ayrılır. Oyuncular ayrıca HighStreet’te işlem yaptıktan sonra NFT Hybrid’in gerçek hayattaki bir versiyonunu (ör. gömlek veya ayakkabı) alabilirler. HighStreet, oyuncuların NFT’leri açıkça takas etmeleri ve satın almaları için bir Pazar Yeri sağlar.

Özellikle, oyuncular ayrıca Highstreet’te gayrimenkul ticareti yapıyor veya kar elde etmek için kiralıyorlar.

Yüksek likidite

Highstreet, oyuncuların, ürünün gerçek fiyatına en yakın fiyata, riski en aza indirmek için tokenize edilmiş formda NFT ürünlerini alıp satmalarına yardımcı olmak için Street Smart Bonding Curves çözümünü yarattı.

Highstreet, fiyatları her ürün için talebe göre otomatik olarak ayarlayarak oyuncuların platformda NFT alıp satmasını kolaylaştırır.

HIGH & STREET Jetonları

Diğer MMORPG’lerin çoğu gibi, Highstreet World de oyun içi bir para birimine sahiptir. Ancak benzersiz bir fark var: Economy Highstreet’in oyunu, HIGH ve Street Credit (STREET) olmak üzere iki ana para birimi tarafından yönetiliyor.

Makale esas olarak HIGH Token hakkında herkes için bilgi sağlar.

Highstreet (HIGH) Geleceği Nedir?

Highstreet, markalar için MMORPG dünyasında kusursuz bir varlığa sahip olabilecekleri Shopify for Gaming deneyimi yaratıyor. Maplestory’den World of Warcraft’a kadar oyuncular için tüm oyunlarda oynar. Mevcut E-ticaret sistemlerine doğrudan entegrasyon ile oyuncular sadece oyunda kullanmak için fiziksel eşyalar satın almakla kalmaz, aynı zamanda eşyaları gerçek hayatta kullanma seçeneğine de sahip olurlar. Ekip açıklamasında “Biz zaten hayatımızı yarı çevrimiçi yarı gerçek yaşıyoruz. Pazarımızdaki ürünler hem fiziksel hem de sanal biçimde var olmaya hazırlanıyor ve her zaman doğrudan markalardan geliyor.” diyor.

Solera kıtasına ev sahipliği yapan Highstreet World Metaverse dünyası, her biri piyasa güçleri tarafından titizlikle şekillendirilmiş, sürekli genişleyen gizemli adalar ve bölgelerden oluşan bir takımadaya sahiptir ve oyun burada oynanır. Ekip, gelecekte cüzdan entegrasyonu, oyun geliştirme, NFT entegrasyonu gibi özellikleri de devreye alacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner