Hintli Çift Düğününü Metaverse'de Yapacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Hintli Çift Düğününü Metaverse’de Yapacak

Hindistan’da bir çift Metaverse'de Hogwarts temalı düğün yapacak.

metaverse hindistan

Hindistan’da bir çift Metaverse’de Hogwarts temalı düğün yapacak.

Tamil Nadu’dan bir çift, Şubat ayında Metaverse’de Hogwarts temalı düğüne ev sahipliği yapacak. Dinesh SP ve Janaganandhini Ramaswamy, Sivalingapuram köyünde bir düğün yapacak, dünyanın dört bir yanından arkadaşlarının ve ailelerinin katılacağı sanal bir mekanda dijital bir düğün yapılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Damat Dinesh, fikri kendisinin bulduğunu söyleyerek şöyle konuştu;

“Ülkede Metaverse’de evlenen ilk çiftiz. Son bir yıldır blockchain üzerinde çalışıyorum, bu yüzden blockchain ve Crypto hakkında daha çok şey biliyorum. Metaverse, blok zincirinde çalışan bir teknolojidir.”

jpg

Damat Dinesh şöyle devam etti;

“Güzel bir gün, YouTube’da Metaverse’de bir videoya rastladım. Metaverse’de neden etkinlik yapamıyoruz diye düşündüm. Metaverse’de geleceğin büyük olduğunu biliyorum. Artık Microsoft, Facebook ve daha pek çok şirket Metaverse’e yatırım yapıyor. Bu yüzden bir etkinlik düzenleyerek Hindistan’daki herkesin teknolojiden haberdar olacağını düşündüm. IIT Madras proje ortağı Dinesh, bir başlangıç ​​üzerinde çalışabilir ve onu geliştirebiliriz.”

Gelinin babası geçen Nisan ayında vefat etti, ancak Dinesh dijital avatarını metaverse düğünde bulundurmayı planladığını söyleyerek şöyle konuştu;

“Kız arkadaşımın babası geçen Nisan ayında vefat etti. Onu şaşırtmak istiyorum. Onu sanal olarak getirmeyi ve etkinliğin bir parçası yapmayı planlıyorum. 3D avatar olarak orada olacak, kız arkadaşıma verebileceğim en iyi hediye bu.”

Düğün TardiVerse, metaverse evreninde Polygon Blockchain tabanlı platformda gerçekleşecek.

Dinesh konuyla ilgili şu tweeti paylaştı;

“Büyük bir şeyin başlangıcı! Hindistan’ın Polygon blok zincirindeki ilk #metaverse evliliği, TardiVerse Metaverse iş birliğiyle gerçekleşecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x