Yükleniyor...

Hızla yükseldi: Ekim ayında satın alınabilecek en iyi coin!

PEPE, geçtiğimiz aylarda yaşadığı düşüşün ardından hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi.

pepe

PEPE, geçtiğimiz aylarda yaşadığı düşüşün ardından hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. Yüzde 16,14 oranında artış kaydeden coin, Ekim ayında alınabilecek en iyi kripto para birimi olarak değerlendirildi.

Yüzde 16,14 artış

PEPE, Mayıs ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana satış baskısını sürdürdü. Kripto para birimindeki fiyatındaki bu düşüş, projenin çoklu imza cüzdanından öngörülemeyen bir token satışından kaynaklandı. Eylül ayının sonuna yaklaşırken, PEPE fiyatı yakın zamanda istikrar kazandı ve geçtiğimiz hafta yüzde 16,14 oranında artış gösterdi. Bununla birlikte, coin, geçtiğimiz ay yüzde 16,12 oranında düşüş yaşadı.

pepe

PEPE teknik analizine göre, PEPE fiyat hareketleri potansiyel bir yükselişin tersine döneceğine işaret ediyor. MACD gibi teknik göstergeler, önemli bir yükseliş yaşanabileceğini öngörüyor. PEPE fiyatındaki bu inanılmaz yükselişle birlikte, PEPE Ekim ayında satın alınabilecek en iyi kripto para birimi olarak öne çıkıyor.

Ancak PEPE, 20 günlük EMA civarında dirençle karşılaşıyor gibi görünüyor. Birçok uzman, PEPE 20 günlük EMA’nın üzerine çıkabilir ve fiyatını bunun üzerinde tutabilirse, PEPE coin’in 0,0000008960 dolara yükseleceğine inanıyor.

Haberin içerisinde verilen hiçbir ifade yatırım tavsiyesi değildir. Söz konusu kripto para birimi ile ilgili çeşitli analistlerin öngörüleri paylaşılmıştır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner