Yükleniyor...

Hodlnaut, İflas Sonrası Kurtarma Mücadelesi Veriyor

Kripto lending şirketi Hodlnaut, Singapur polisinin yaptırımları ve işçi çıkartma sorunlarıyla mücadele ediyor.

Hodlnaut Şirketin Son Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Kripto lending şirketi Hodlnaut, Singapur polisinin yaptırımları ve işçi çıkartma sorunlarıyla mücadele ediyor.

Singapurlu kripto lending şirketi, kripto para çekme işlemlerini dondurmak için firmanın en son karşılaştığı korkunç mali ve yasal sıkıntıların altını çizerken büyük işten çıkarmalar ve bekleyen polis işlemlerini de açıklığa kavuşturdu.

Hodlnaut Çalışanlarının Büyük Kısmını Çıkardı

Hodlnaut yaptığı bir açıklamada likiditeyi dengelemek ve maliyetleri azaltmak adına çalışanlarının 40’ını yani yüzde 80’ini işten çıkardığını açıkladı. Bunun yanında şirket faiz oranını yüzde 0 APR’ye çektiğini, şirket kurucularının da bir kurtarma planı üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Açıklamada Singapur otoritesinin yaptırımlarıyla boğuştuğunu söyleyen şirket, olayın ayrıntılarına yer verirken bütün çalışmaların kullanıcıların yararına olduğunu söyledi. Şirket, Ağustos’ta kullanıcı hesaplarını dondurmuştu şimdiyse alacaklı koruması bekliyor.

Hodlnaut, Three Arrows Capital, Voyager Digital ve Celsius Network ile birlikte zorlu piyasa koşulları ve sıkıntılar yaşayan şirketler altında ezilen birçok kripto şirketinden biri oldu. Yapılan açıklamada, şirket bu mağlubiyetin sebebini TerraUSD’nin çöküşünden kaynaklanan sorunlar zinciri olduğunu da açıklamasında belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner