Yükleniyor...

Hodlnaut, Singapur’da Alacaklı Koruması İstiyor

Yakın zamanda para çekme işlemlerini durduran kripto para borç veren Hodlnaut, alacaklı koruması altına alınmak için Singapur'da bir başvuruda bulundu.

Hodlnaut Singapurda Alacakli Korumasi Istiyor

Yakın zamanda para çekme işlemlerini durduran kripto para borç veren Hodlnaut, alacaklı koruması altına alınmak için Singapur’da bir başvuruda bulundu.

Kripto para sektöründe bu yıl bozguna uğrayan kripto şirketleri arasında Hodlnaut da yer alıyor. İflas eşiğinde para çekme işlemlerini durduran şirket, müşterilerin acil çıkış likiditesine erişmesine izin vermenin yollarını araştırıyor.

Hodlnaut, Alacaklı Koruması için Singapur Yüksek Mahkemesine Başvurdu

Hodlnaut, web sitesinde yaptığı bir açıklamada, koruma başvurusunun şirketin bir kurtarma planına odaklanabilmesi için yasal taleplerde ve işlemlerde geçici bir fırsat sağladığını ancak, bunların çeşitli paydaşların onaylarına tabi olduğunu söyledi.

Şirket, mali durumunu istikrara kavuşturmak için avukatlarla yakın bir şekilde çalışıyor. Zor bir mali durumun içinde olduklarını kabul etmelerine rağmen, tüm varlıklarının kaybolmadığını da belirttiler.

Hodlnaut Para Cekme Islemlerini Durdurdu 1

Singapur Yüksek Mahkemesi’ne alacaklı koruma başvurusunu sunan Hodlnaut, müşterilerinin kripto para birimlerini düşük fiyatlarla satmayı gerektireceğinden, optimal olmayan varlıkların zorla tasfiyesinden kaçınmayı hedeflediğini söyledi.

Hodlnaut, 19 Ağustos’ta bir güncelleme daha yapacağını ve Kairos Corporate Advisory Pte’den Tam Chee Chong‘un yargı müdürü olarak atanması için başvurduğunu da söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner