Hollywood Yetenek Ajansı CAA, NFT Koleksiyoncusu '0xb1' ile Anlaştı • Coinkolik
Yükleniyor...

Hollywood Yetenek Ajansı CAA, NFT Koleksiyoncusu ‘0xb1’ ile Anlaştı

The Hollywood Reporter'ın haberine göre, Beyonce, Shakira ve Jennifer Aniston gibi yüksek profilli müşterileri olan önde gelen bir Hollywood yetenek ajansı olan Creative Artists Agency (CAA), "0xb1" olarak bilinen ünlü NFT koleksiyoncusu ile bir anlaşma imzaladı.

nft 1

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Beyonce, Shakira ve Jennifer Aniston gibi yüksek profilli müşterileri olan önde gelen bir Hollywood yetenek ajansı olan Creative Artists Agency (CAA), “0xb1” olarak bilinen ünlü NFT koleksiyoncusu ile bir anlaşma imzaladı.

Rapora göre CAA, anonim NFT koleksiyoncusunun parçalarını lisanslama ve marka ortaklıkları yoluyla para kazanmasına yardımcı olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

0xb1 anlaşmayı Twitter’da doğruladı ve Bored Ape Yacht Club, Cool Cats ve Spunks by Spongenuity NFT koleksiyonlarından başlayarak “açık lisanslı NFT markalarını ve özelliklerini ana akım haline getirmek için çok çalışacaklarını” söyledi.

Bu, CAA’nın NFT alanında ilk anlaşması değil. Ajans geçen ay, kitaplar, filmler, TV, podcast’ler ve daha fazlası için temsil edilmek üzere Jenkins The Valet’e katıldı. Ajans, son haftalarda NFT yaratıcıları Micah Johnson ve Mack Flavelle ile de benzer anlaşmalar imzaladı.

Başka bir Amerikan yetenek ajansı olan UTA, kısa süre önce CryptoPunks, Autoglyphs ve Meebits NFT’lerin yaratıcısı Larva Labs ile film, TV, video oyunları ve yayıncılık projeleri için sanat eserlerini temsil etmek üzere bir anlaşma imzaladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x