Yükleniyor...

Hotbit, Para Çekme İşlemlerini Askıya Alıyor

Kripto para borsası Hotbit, alım satım, para yatırma, para çekme ve fonlama işlevlerini askıya alacağını duyurdu.

Hotbit Web Sitesi Hizmetini Askiya Aliyor

Kripto para borsası Hotbit, alım satım, para yatırma, para çekme ve fonlama işlevlerini askıya alacağını duyurdu.

2021 yılında çöküş yaşayan Hotbit için kötü bir haber de bugün geldi. Hotbit, Twitter üzerinden web sitesi hizmetinin askıya alınacağına ilişkin duyuru paylaştı.

Hotbit Web Sitesi Hizmetlerini Durduruyor

Hotbit’in yaptığı paylaşımda, hizmetlerin askıya alınmasının nedeni olarak Nisan ayında Hotbit’ten ayrılan eski bir Hotbit yönetim çalışanının, geçen yıl (Hotbit’in iç ilkelerine aykırı olan ve Hotbit’in bilinmediği) bir projede yer alması gösterildi. Aynı zamanda kolluk kuvvetlerinin artık ceza yasalarını ihlal ettiğinden şüphelenildiğini düşündükleri bir projede yer alması askıya alınmadaki önemli nedenlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Bu nedenlerle, Temmuz ayının sonundan bu yana birkaç Hotbit üst düzey yöneticisi kolluk kuvvetleri tarafından mahkemeye çağrıldı ve soruşturmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, kolluk kuvvetleri, Hotbit’in normal şekilde çalışmasını engelleyen bazı Hotbit fonlarını dondurdu.

Hotbit’in açıklamaları şu şekilde devam etti:

Hotbit ve Hotbit yönetiminin geri kalan çalışanları projeye dahil değildir ve projede yer alan yasa dışı bilgilerden haberdar değildir. Bununla birlikte, soruşturmalarında kolluk kuvvetleriyle hala aktif olarak işbirliği yapıyoruz ve avukatlarımız aracılığıyla onlarla sürekli iletişim halindeyiz ve dondurulan varlıkların serbest bırakılması için başvuruda bulunuyoruz. Hotbit’te tüm kullanıcıların varlıkları güvendedir.

Hotbit, varlıklar çözülür çözülmez normal hizmete devam edecektir. Hotbit’teki tüm kullanıcı varlıkları ve verileri güvenli ve doğrudur.

Hotbit, kolluk kuvvetleri tarafından yürütülen soruşturmanın ilerlemesini takip etmek ve işbirliğine devam etmek için çok çalışıyor ve soruşturmanın sonuçlarını mümkün olan en kısa sürede açıklayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner