Yükleniyor...

Houston Texans, Kripto ile Maç Paketi Satıyor

Houston Texans, Teksas merkezli kripto cüzdan sağlayıcısı BitWallet ile bir anlaşma imzalayarak NFL'deki kripto ortaklıkları ve ödeme anlaşmaları listesinesine katılıyor.

Houston Texans Kripto ile Mac Paketi Satiyor

Houston Texans, Teksas merkezli kripto cüzdan sağlayıcısı BitWallet ile bir anlaşma imzalayarak NFL’deki kripto ortaklıkları ve ödeme anlaşmaları listesinesine katılıyor.

NFL takımı Houston Texans, ligde kripto karşılığında maç paketi satan ilk organizasyon oldu. Hareket, Salı günü takımın resmi kripto cüzdan sağlayıcısı haline gelen Teksas merkezli kripto firması BitWallet ile yapılan anlaşmayla beraber geliyor. BitWallet ayrıca, Houston Texans için kripto para alışverişi yaparak aracılık hizmetleri de sağlayacak.

Texans ve BitWallet’in Yaptığı NFL Tarihinde Bir İlk

NFL takımı Houston Texans’ın yaptığı bir duyuruya göre, yerel dijital pazarlama ajansı EWR Digital, Texans’ın kripto ile maç paketi satışını başlatılmasından kısa bir süre sonra kripto kullanarak ilk maç paketi satın alımını yaptı ve bu, NFL tarihinde ilk kez dijital varlıklar karşılığında bir maç paketi satılması oldu.

Bu aşamada dijital varlıklarla yalnızca normal maç biletleri satın alınabileceğinden bahsedilmiyor, kripto anlaşmasının sadece maç paketleri için olduğu görülüyor. Maç paketi, stadyumda genellikle büfeler, pahalı alkol, banyolar, TV’ler, görevliler ve oyunu izlemek için VIP koltukları içeriyor.

Texaslıların web sitesi, tek oyunlu veya tam sezonluk maç paketleri için bir fiyat listelemiyor. Koltuktan  takım için tek bir oyun paketinin maliyeti 14.000 ila 25.000 dolar arasında olduğu tahmin ediliyor. Ancak bir BitWallet temsilcisi bir açıklamasında rakamın 40.000 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner