Yükleniyor...

Hublot, Saat Satışında Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paralarla Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Hublot saatler artık kripto para ile satın alınabilecek.

hublot

Hublot saatler artık kripto para ile satın alınabilecek. İsviçreli saat üreticisi Hublot, ‘Big Bang Unico Grey’ olarak adlandırılan yeni sınırlı sayıda lüks saatleri piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu saatleri kripto para ödeme platformu BitPay aracılığıyla ödeme yaparak satın alabilecek.

Hublot platformunda özel olarak bu türden toplam 200 saat satışa sunuldu. Bu tür lüks markaların çoğu artık kripto ödemelerini benimsedi. Kripto para piyasasındaki genel düşüşe rağmen, bu markalar bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin’i benimseme konusunda oldukça istekli.

Son zamanlarda Tag Heuer, Gucci ve Balenciaga gibi önemki markalar da kripto ödemelerini kabul etmeye başladı. Bazı başka lüks markalar da kripto paralara ödemeyi şu sıralar test etme aşamasında. Ünlü bir kripto para altyapısı sağlayıcısı olan BitPay gibi ödeme aracıları, bu şirketlerin kripto alanına girmesini kolaylaştırıyor.

Saatler Web Sitesinden Alınabiliyor

Sınırlı sayıda üretilen bu “Big Bang Unico Grey” saatin fiyatı 27.200 Euro civarında. Bu saatlerden birini satın almak için, şu anda dijital varlığın fiyatına göre 1 BTC’nin biraz üzerinde ödeme yapılması gerekiyor. Saatler şu anda markanın web sitesi üzerinden satın alınabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner