Yükleniyor...

Huobi, Latin Amerika’daki Kripto-Fiat Operasyonlarını Destekleyecek

Huobi Global ve Settle Networks’ün Latamex’i arasındaki ortaklık, Brezilya, Arjantin ve Meksika’daki kullanıcıların fiat ile kripto varlık satın almalarını kolaylaştıracak

huobi

Huobi Global ve Settle Networks’ün Latamex’i arasındaki ortaklık, Brezilya, Arjantin ve Meksika’daki kullanıcıların fiat ile kripto varlık satın almalarını kolaylaştıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto varlık işlem platformu Huobi Global, yeni pazarlara girmek için rakiplerinin başarısızlıklarından yararlanıyor. En son hamlesi, Arjantin, Brezilya ve Meksika’da itibari para ile kripto alım ve satımını mümkün kılmak amacıyla Settle Network’ün açık ve kapalı fiat-kripto ödeme ağ geçidi olan Latamex ile bir ortaklığı içeriyor.

Borsa ayrıca müşterileri için bir promosyon duyurdu: Bu hizmetin ilk ayında fiat para kullandıkları sürece sıfır ücretle kripto varlık satın almalarına izin verecek.

Kripto-Fiat İşlemleri İçin Yeni Bir Seçenek

Huobi’nin Küresel Strateji Direktörü Jeff Mei’ye göre, ortaklığın bir sonucu olarak borsa 600 milyon potansiyel müşteriden oluşan bir pazara giriyor:

“Latin Amerika pazarı 600 milyondan fazla insanı barındırıyor ve onlara ulaşma ihtiyacı hissediyoruz. Settle, bu pazara giriş sürecinde bizim için önemli bir ortak olacak. Amacımız, fiat ve kripto arasındaki bu boşluğu tüm bölgedeki tüccarlar için hızlı ve verimli bir şekilde kapatmaktır.”

Latamex, faaliyet gösterdiği her ülkede tüm KYC ve AML gerekliliklerine uymayı garanti ediyor. Bu şekilde, hem borsa hem de kullanıcıları, düzenleyici kurumlardan uygun korumaya sahip olduklarından emin olabilirler.

Settle Network CEO’su Pablo Orlando da heyecanını dile getirdi. Latamex tarafından paylaşılan açıklamalarda, Latamex ve Huobi arasındaki gibi bir ortaklığın kriptoya girmenin kolay yollarına ihtiyaç duyan yeni kullanıcılar için çok yardımcı olacağına dair güvence verdi.

“Dijital varlıkları yerel itibari para ile işletmek için güvenilir, sorunsuz ve uyumlu bir şekilde finansal altyapı sağlayarak Latin Amerikalı kullanıcılarının Latamex ürünümüz aracılığıyla kripto varlıklara basit erişimlerine yardımcı oluyoruz”.

Adından da anlaşılacağı gibi Settle Network, Latin Amerika’da bir yerleşim ağı değişimi ve sınır ötesi ödemelerdir. Birlikte çalışabilir altyapısı, geleneksel ve dijital varlıklar arasında bir köprü görevi görür.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x