Yükleniyor...

IguVerse (IGU) Coin Nedir?

IguVerse, kullanıcıların "pet"leriyle hareket ederek ve sosyalleşerek gelir elde ettiği bir platformdur.

IguVerse

IguVerse, kullanıcıların “pet”leriyle hareket ederek ve sosyalleşerek gelir elde ettiği bir platformdur. MovetoEarn ve SocialFi projesi olan platform, aynı zamanda DAO Maker ön satış platformunun da en son projesidir.

IguVerse Nedir?

Bir çeşit MovetoEarn projesi olan IguVerse, diğer uygulamalardan farklı olarak kullanıcılara pet hayvanlarını ekleme seçeceği sunar. Uygulama ile kullanıcılar pet hayvanlarının NFT’lerini yapay zeka teknolojisi kullanarak oluşturabilirler.

Uygulama Appstore’da 300 binden fazla Playstore’da ise 150 binden fazla indirme almıştır. Platformun Twitter’da yüz binlerce takipçisi bulunur. Yerel token’ı ise IGU coin’dir.

IguVerse

IGU Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

IGU satın almak için öncelikle bu kripto para biriminin listelendiği borsaları bilmek gerekir. Ardından bu borsalardan birinde hesap oluşturmalısınız. Hesap oluşturduktan sonra giriş yaparak hesap cüzdanına bakiye yüklemeniz gerekir.

Kredi veya banka kartıyla bakiye yükleyebileceğiniz gibi, banka havalesi yöntemiyle de işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yüklemenin ardından istenilen miktarda IGU coin’i satın alabilir, sıcak veya soğuk cüzdanda muhafaza edebilirsiniz.

IGU Hangi Borsalarda Var?

IGU coin satın alınabilecek kripto para borsaları aşağıdaki gibidir:

  • KuCoin
  • PancakeSwap v2 (BSC)
  • Gate.io
  • OKX
  • Hobi
  • Poloniex
  • Bitget
  • Biswap
  • CoinEx

Move to Earn Nedir?

Move-to-Earn, insan hareketini takip eden, bir sensör yardımıyla bu hareketleri ölçen bir teknoloji kullanarak, kullanıcıların günlük hareketleri sayesinde para kazanmalarına yardımcı olan bir modeldir.

Move-to-Earn modelinin, Play-to-Earn’e kıyasla avantajı, kullanıcıların devamlı telefonlarına bağlı kalmalarına gerek olmamasıdır. Kullanıcıların, belirli süreler karşılığında, belirli ödüller kazanıldığı için yalnızca belirli bir süre fiziksel olarak aktif olmaları gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner