Yükleniyor...

Immutable X, Eterlast NFT Platformu ile Ortak Oldu

NFT merkezli Layer 2 çözümlü Immutable X, sinema yıldızları, sporcular, filmler ve fotoğraflar içeren markalı NFT'ler oluşturmak için tasarlanmış bir platform olan Eterlast ile ortaklık kurdu.

nft ortaklik

NFT merkezli Layer 2 çözümlü Immutable X, sinema yıldızları, sporcular, filmler ve fotoğraflar içeren markalı NFT’ler oluşturmak için tasarlanmış bir platform olan Eterlast ile ortaklık kurdu.

Yapılan ortaklıkla birlikte en iyi müzik ve spor yıldızlarının NFT’leri, kaynakları verimli kullanarak gazsız şekilde basılacak.

Spor, müzik ve sanat yıldızlarını içeren yeni tür NFT’ler oluşturmak için kurulan ortaklık, NFT’lerin haklarını mevzuata uygun şekilde yapacak.

Eterlast immutable x

Eterlast’ın CEO’su ve kurucusu Joan Roure, ürününün ilerlemesi, spor ve müzik hayranlarının katılımı için bu iş birliğinin önemini vurgulayarak şöyle konuştu:

“Blok zinciri, dijital ürünleri tüketme şeklimizi yeniden keşfediyor. 20 yıldır ilk kez en ikonik medya ve spor markaları haklarını yeni ortaklara açıyor ve amacımız bu hakları hayranların eğlenebileceği, oynayabileceği, kazanabileceği, toplayabileceği, ticaret yapabileceği etkileyici NFT platformları aracılığıyla hayata geçirmek. Her gün tükettiğimiz içeriği benzersiz NFT deneyimleriyle metaverse tabanına taşıyoruz.”

İlk NFT’ler 2022’nin Ortalarında Piyasaya Sürülecek

Eterlast temsilcilerinin tahminlerine göre, yeni platformdaki ilk NFT’ler 2022’nin ikinci ve üçüncü çeyreğinde hayata geçecek. Eterlast’ın ilerlemesi, üst düzey fonlarından biri olan Founders Factory tarafından destekleniyor.

Platform, şu anda NFT’lerin yayınlanmasının telif hakkını ihlal etmemesi için spor segmentindeki en büyük medya şirketleri ve telif hakkı sahipleri ile görüşüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x