Yükleniyor...

Instagram NFT Duyurusu Flow Fiyatına Yaradı

Meta’nın Instagram NFT özelliğini 100 ülkede kullanıma açacağını ve yeni platformlara genişleteceğini duyurmasıyla, Flow (FLOW) fiyatında artış yaşandı.

Instagram NFT Duyurusu Flow Fiyatina Yaradi

Meta’nın Instagram NFT özelliğini 100 ülkede kullanıma açacağını ve yeni platformlara genişleteceğini duyurmasıyla, Flow (FLOW) fiyatında artış yaşandı.

Popüler sosyal medya platformlarının sahibi olan Meta, dün akşam saatlerinde Instagram NFT özelliğinin 100 ülkeye genişletildiğini duyurdu. Ayrıca, başlangıçta Ethereum ve Polygon blockchain ağlarını destekleyen NFT özelliğine Flow ağı da eklendi. Meta, duyurusunun ardından Meta ardından Flow fiyatı yüzde 35’in üzerinde arttı.

image

Instagram NFT Özelliğinden İlk Payı Flow Aldı

Meta, fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da yakın zamanda NFT özelliğinin genişlemesini duyurduktan sonra Flow fiyatı artış gösterdi.

Beta aşamasında Rainbow, MetaMask, Trust cüzdanları kullanılabilen Instagram NFT özelliğinde artık Coinbase ve Dapper cüzdanları da kullanılabiliyor. Ayrıca, mevcut blockchain ağları Ethereum ve Polygon’a ek olarak Flow ağı kullanıma açıldı.

Flow’un fiyatı, Meta’nın yeni ağı olarak kabul edilmesiyle son 10 saat içerisinde yüzde 52,88 artış göstererek, 2,60 dolara yükseldi. Duyurudan sonraki süreçte bir noktada 2,84 dolara çıkarak 31 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.


Instagram NFT özelliği hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner